Akdeniz'de yaşanacak en medeni metropol şehir hangisidir?

Silv3rhand

Picopat
Arkadaşlarım atandı veya taşındı gitti doğuda berbat yerde bırakıp gitmeyeyim vb. enayi milliyetçiliği yapan bir Türk ben kaldım geriye kalanlar çürük elmalar bir de tonla vergi veriyoruz hayat yok çivi çakan yok şehir yürüyerek 15 dakika içinde bitiyor. Kafeler dışında bir halt yok tek aktivite nargile içmek. Balığa gidebileceğim, paraşüt vb. birçok alternatifin gezebileceğin yerlerin olduğu adam gibi hayat yaşanacak bir şehir arıyorum. Köy gibi yerde olmasın belde olmasın şehirden bahsediyorum. Bodrum vb. tatil yerleri olmasın, gidip gördüm yolda ana avrat küfür edip gezen şarapçı sarhoşu rezili bitmez zaten orada 3 gün sonra sıkılıyorsun tatil yapıp geleceksin bitecek.

Ben tatil beldesi falan değil bildiğin metropol canlı şehir arıyorum galiba öyle bir şehir bu ülkede yok. Elimde olan yeri satıp bir tane daire alacağım artık kamu olmasa da BİM bile olur girer çalışırım yaşarım. Sosyal gezebilecek insanı doğunun cahil cühelası gibi olmayan bir şehir arıyorum. Büyük şehirde de cahil çok ama nüfusa dengeli doğu çok sığ ve cahil kaldı zorunlu kalmadıkça Ankara'dan doğuya geçmeyin buraları tarım arazisi ve tatbikat deney alanı yapacaksın, yerleşik hayatı bitireceksin başka bir halta yaramıyor buralar.

Antalya diyorum bu dediklerin arasında en yakın ora var. Mersinde de yaşam fena değil balık tutarsın, sahilde bisiklet yolu var. Denize gireceğin yerler çok mesela bizim bi grup vardı yazın her sabah 6.30 gibi denize girerdik. Kano sporuna uygun.

Mersin'de genel olarak kürt ve suriyeliler fazla. Antalya muratpaşayı da önermem iyice ayağa düşmüş. Lara ve belek tarafını önerebilirim.
Yağmurdan kaçarken doluya tutulma niyetim yok Mersin asla gitmeyeceğim yerlerden birisi. Orası da istila edildi maalesef. Antalya'da çok pahalı ama gerekirse kirada kalacağız artık yapacak bir şey yok. Bu Allah'ın belası ruslar yüzünden piyasa krize değil komaya girmiş.

Yağmurdan kaçarken doluya tutulma niyetim yok Mersin asla gitmeyeceğim yerlerden birisi. Orası da istila edildi maalesef. Antalya'da çok pahalı ama gerekirse kirada kalacağız artık yapacak bir şey yok. Bu Allah'ın belası Ruslar yüzünden piyasa krize değil komaya girmiş.

Ucuz olsun diyorsanız Antalya'da muratpaşa dışında seçeneğiniz yok. Yine asgari ücretle geçinirsiniz.

Geri
Yukarı