Yaşanacak yer tavsiyesi

simdigeldim

Picopat
Sizce Türkiye'de yaşanacak en iyi il / mahalle neresi?
1-2 sene içerisinde yerleşmeyi düşünüyorum. Spor olarak yürüyüş yapabileceğim ve yakınlarında havuz olan bir mahalleye taşınmayı düşünüyorum.
Biraz araştırma yaptım genelde apartman tarzı evler hakim. Site olabilir veya Amerikan tarzı evlerin olduğu yerler var mı?

Son düzenleme:
1-2 sene içerisinde yerleşmeyi düşünüyorum. Spor olarak yürüyüş yapabileceğim ve yakınlarında havuz olan bir mahalleye taşınmayı düşünüyorum.
Biraz araştırma yaptım genelde apartman tarzı evler hakim. Site olabilir veya Amerikan tarzı evlerin olduğu yerler var mı?
@Eimai Theos neden komik?
@leyleq neden komik?

Antalya, İzmir, Eskişehir, Bursa.

Bence bu soru çok kapsamlı olmuş. Örneğin İstanbulda en iyi yer neresi gibi diyebilirdin. Çünkü hepimiz her yeri gezip deneyimlemedik. Benim cevabıma gelirsek rahat bir yaşam için istanbulda silivri taraflarını tercih edebilirsin. Sessiz ve denize yakınlığıyla iyi bir seçimdir.

@Eimai Theos Neden komik?
@leyleq Neden komik?
Tartışmasız İzmir ve çevresi. Deniz olsun yeter. (Akdeniz ve Ege'den bahsediyorum.)

@Eimai Theos Neden komik?
@leyleq Neden komik?
İzmir tireye bakabilirsin.

@Kelsza Hocam çok fazla bilmiyorum. Almanya'ya gidebilirim ama vatandaşlık almak istemiyorum kalıcı olarak yerleşeceğim güzel bir mahalle istiyorum.

En iyisi vatandaşlık almak. Bildiğim kadarıyla belli bir süre yaşıyınca galiba veriyorlardı. O süre yaşıyınca daha kolay olur işlerin vatandaşlık alınca. Ayrıca Türkiye'de yaşıyorsan en iyi tercih yurtdışıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı