Akıl sağlığımı kaybediyorum

Stresten üzüntüden yaptığım yanlış tercihlerden gözüme uyku girmiyor. Kafayı sıyıracağım. Hayatım sadece pişmanlıklarla dolu. Ne yapacağım ben? Hayatımı bitti resmen. Ailem olmasa 1 saniye yaşamak için sebep bulamıyorum kendimde.

Ara sıra bende böyle düşüncelere kapılıyorum tek yapacağın şey derin bir nefes al ve ver.

Koy g**e gitsin denen laf boşuna yok.
İpleme.
Birde konuyu sabaha karşı açmışsın, uyku düzenine dikkat et, biyolojik saatte uyu.
Biyolojik saate dikkat etmeyen beyin karamsar olur.

Ben ailemin çok üzüleceğini bildiğim için etmiyorum.

Oyle bir delilige gerek yok. Ilk olarak en onemlisi seni seven bunca insan varken kendini oldurmek cok buyuk bencillik olur. Ikincisi ise bugün kafana takip buyuttugun seyler ileride olgunlastiginda sana komik gorunecek. Intihar diye bir secenek yok bu hayatta, eger akliniza boyle seyler geliyorsa hemen bir psikiyatra gorunun bir seyler yapacaklardir.

@Docthirst Akıl sağlığını kaybet. Mental çöküntü.
Stresten üzüntüden yaptığım yanlış tercihlerden gözüme uyku girmiyor. Kafayı sıyıracağım. Hayatım sadece pişmanlıklarla dolu. Ne yapacağım ben? Hayatımı bitti resmen. Ailem olmasa 1 saniye yaşamak için sebep bulamıyorum kendimde.

GTA 4 oyna diyeceğim de daha kötü olursun. O yüzden NFS 2015 oyna supra al sonra vututututututututututu.

Hocam kafanıza bazı şeyleri takmayın,tek siz böyle değilsiniz onu düşünün ve sizden daha kötüleri de var hocam örneğin SMA hastası bir çocuk. Yemek yiyemiyor,yutkunamıyor haraket edemiyor, nefes alamıyor ve çocuk olduğu için bilmiyor aslında ama belkide en çok insana şimdi diyeceğim koyar tedavisi var ancak 2 milyon dolar civarında. Şimdi o bebeklerin ailesini düşünün hiç bir şey yapamıyorlar ve çocukları acı çekiyor. Tek yapabildikleri insanlardan yardım beklemek çünkü gerçekten ihtiyaçları var.

Geri
Yukarı