Akıl sağlığımı kaybetmeye başladım

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Bundan 2 sene önce 2019'da gayet yerli yerindeyim. 2020'de karantinaya girince çok sevinmiştim. Karantinanin yarısına kadar, yani yaz tatiline kadar bayağı bir zevk almıştım fakat sonradan ne oldu bilmiyorum. Takıntılarım arttı, her günü aynı yaşıyormusum gibi hissetmeye başladım. Zevk algimi kaybettim. Zar zor zevk almaya başladım. Bütün gün yatıyordum zaten. Sonra okullar açıldı. Sosyal ortamda da kaldım öyle şu an. Kaç ay oldu açılalı... Her gün boş beyinle okula gidip geliyorum. Zaman geçsin diye uykum olmadığı halde uyuyorum okulda. Sanırim akıl sağlığımi kaybediyorum ve de dünden beri aynı şarkıyı dinliyorum.

Aramıza hoş geldin. Okulda neden uyuyorsun ki? Derste anlatılanları tekrar edebilirsin. Dünden beri aynı şarkıyı dinlemek de bana garip gelmedi ben beğendiğim bir şarkıyı günlerce dinleyebiliyorum. Teneffüslerde sıcağı sıcağına dersi tekrar edip evde de çalışırsan konuları unutmazsın. Konular bitince açıp bir sonraki konuyu inceler ve hem hocalarının gözüne girebilir hem de kendine fayda sağlayabilirsin. Hem insan kendini neye inandırırsa onu yaşar. Herkesin depresyon günleri olur. Bunların farkına varıp kendini buna hazırlaman ve bununla mücadele etmen gerek.

Hocam kendinizi motive etmeniz lazım siz kendinize yeterli özeni gayreti göstermezseniz kimse de size göstermez hayatta ve geçmişte yaşanılanlarda takılı kalmayın, neden mutsuzum diye bir sorun kendinize? ya ben neden mutsuzum diye sorduğunuzda aklınıza birden fazla sebep gelecek işte şu sebep şu sebep eee o sebepler sizi ileriye mi taşıyacak asla, kendiniz olun hayatı yaşayın ne kadar zor olursa hayat sizde hayata zor olun. 😉

İzmir'de isen kafa dağıtmak için birçok seçenek var yani üzülme hihihihi😅😉🤭🤭
İzmir deyim?
Aramıza hoş geldin. Okulda neden uyuyorsun ki? Derste anlatılanları tekrar edebilirsin. Dünden beri aynı şarkıyı dinlemek de bana garip gelmedi ben beğendiğim bir şarkıyı günlerce dinleyebiliyorum. Teneffüslerde sıcağı sıcağına dersi tekrar edip evde de çalışırsan konuları unutmazsın. Konular bitince açıp bir sonraki konuyu inceler ve hem hocalarının gözüne girebilir hem de kendine fayda sağlayabilirsin. Hem insan kendini neye inandırırsa onu yaşar. Herkesin deprasyon günleri olur. Bunların farkına varıp kendini buna hazırlaman ve bununla mücadele etmen gerek.

Biraz psikopat şarkısı hocam ondan okulda derslerden birsye anlamıyorum gitmek için gidiyorum kısaca.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı