Akıl sağlığımı kaybetmeye başladım

Zihnim bulanık. Sınavlara çalışacağım zamanlarda yine hastalandım bu yüzden odaklanamıyorum ve Ders çalışamıyorum. Sürekli yorgunum.Benim de hâlim bu maalesef.

Aga benim de her günüm aynı geçiyor okula git gel derslere çalış uyu kalk geri git, böyleydi sınavlara kadar sınavlardan sonra her gün başım ağrımaya başladı eskiden direk eve giderdim şimdi tek başıma okuldan çıkınca saat 10:00 kadar Üsküdar sokaklarındayım :D.
Acaba yakın çevrenden kazık falan mı yedin? Biraz daha detaylı anlatabilir misin?
First time ?

İzmir deyim?

Biraz psikopat şarkısı hocam ondan okulda derslerden birsye anlamıyorum gitmek için gidiyorum kısaca.

Reis kara mizahı anlamayacak kadar safsın (ki bu güzel bir şey) seni çok kırmışlar çok kazık yemişsin gibi geldi bana ;( arkadaş çevreni değiştirmeyi dene.

Yeni mi daha, hoş geldin.
Yok 1.5 senedir böyle :)
Reis kara mizahı anlamayacak kadar safsın (ki bu güzel bir şey) seni çok kırmışlar çok kazık yemişsin gibi geldi bana ;( arkadaş çevreni değiştirmeyi dene.

Kimseyle takılmıyorum hocam dediğiniz şeyi anladım fakat o işlerde değilim maalesef :)
Notların nasıl?
Kötü
Acaba yakın çevrenden kazık falan mı yedin? Biraz daha detaylı anlatabilir misin?

Kazık yemedim okulda genelde kimseyle takılmadım için kazık atamazlar bilemiyorum eskisine göre beynim artık farklı çalışıyor.

Yok 1.5 senedir böyle :)

Kimseyle takılmıyorum hocam dediğiniz şeyi anladım fakat o işlerde değilim maalesef :)

Kötü.

Kazık yemedim okulda genelde kimseyle takılmadım için kazık atamazlar bilemiyorum eskisine göre beynim artık farklı çalışıyor.

Dostum okumaya hevesin yok belli ki. Bende bu sene matematiğe başladım diğer senelerde aynı senin gibiydim. Eğer matematiğe kafanı yorarsan göreceksin çok eğlenceli. Hem derslerde sıkılmazsın hem de güzel bir üniversite kazanırsın. Veya açığa geçebilirsin.

Geri
Yukarı