Akıl sağlığınız için birisi ile siyasi tartışmaya girmeyin

• Konuyu başlatan Silinen üye 458979
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 960
Evet gerçekten öyle millet saçma sapan bir parti için bir saçma olay için birbirlerini kırabiliyorlar kavga edebiliyorlar ve ellerine bir şey geçmiyor bunun farkında değiller ki bana bunun sebebi biraz eğitimsizlikten geliyor gibi Avrupa'daki insanlar birbirleri ile bu tür şeyler için münakaşaya bile girmiyorlar ülkemizin eğitimi güzel olursa bence bu sorunlar çözülebilir en azından haberlerde haberler azalır.
Avrupa'da hiç yaşadınız mı ? Yaşadıysanız insanlar siyasi görüşlerini hiç söylemiyorlar mı ya da hiç münakaşaya girmiyorlar mı?

Avrupa'da hiç yaşadınız mı? Yaşadıysanız insanlar siyasi görüşlerini hiç söylemiyorlar mı ya da hiç münakaşaya girmiyorlar mı?

Avrupa'da hiç yaşamadım internette ve onların haberlerinde görebilirsin genelde haber konuları teknolji bilim üzerine bizimkilerden biraz farklı. Bizimkilerin haber konularını biliyorsun.

Geçen @oyun78 adlı birine Belgeli bir şey anlatıyorum. Bana diyor ki bu geçersizdir. Elindekiler yalandır. Belgeli dediğim şey eski başbakanlığın arşivinde de var. O da mı yalan? Cevap veremezdi tabi. Çünkü belgeli demem onu rahatsız etti bundan eminim.

Siz normalde tartışıyor musunuz!? Ben iğneleyici ya da mizahi söz içeren mesajarıma cevap yazanların mesajlarına bile bakmıyorum, baksam da cevap yazmıyorum. Hiç umrumda değil. Gerçek hayatımda da bunun benzerini uyguluyorum.

Siz normalde tartışıyor musunuz!? Ben iğneleyici ya da mizahi söz içeren mesajarıma cevap yazanların mesajlarına bile bakmıyorum, baksam da cevap yazmıyorum. Hiç umrumda değil. Gerçek hayatımda da bunun benzerini uyguluyorum.
Tartışıyorum saçlarım beyazladı artık stresten. Bıraktım ben de bunun üzerine. Allah siyasilere yardım etsin ben bu kadar az maruz kalmama rağmen sinir küpü oldum onları düşünemiyorum.

Geri
Yukarı