Elektronik Akko 5075b Plus V2 AliExpress 11.11 indirimlerinde 1797 TL!

Klavyesi gümrüğe ulaşan var mı?
14 Ekim sipariş tarihine sahibim, AliExpress sitesi üzerinden kargo takibi yaptığımda gümrükten geçmiş gözüküyor verileri çektiği site olan cainiao üzerinden sorguladığımda ise 8 gün içinde gümrüğe ulaşacağı yazıyor.
hocam kaç gün içinde kargoya verildi bu arada ve ne zaman verildi?

İki ayrı siparişim oldu Akko dan. Uzun zamandır Aliexpress den aldığım gönderimi en uzun süren siparişim olacak. Firma istediği kadar iyi olsun 1 yıldız çakacağım yorum kısmına. Çoğu alışverişim ertesi güne kalmadan gönderilirdi. Kurumsal olamamışlar.

hocam kaç gün içinde kargoya verildi bu arada ve ne zaman verildi?
Kasım yazacaktım Ekim yazmışım. Aşağı yukarı 22 gün oldu, kargoya 4 gün önce falan verdiler. Bu kadar uzun süreceğini bilsem asla almazdım, kendilerine de söyledim zaten madem stok yok neden satışa devam ettiniz ürünün fabrikadan üretilip gelmesini bekledim 3 hafta, sonra da kargo süreci hala devam ediyor gördüğün gibi tamamen rezalet bir deneyim 1 yıldızı yapıştıracağım

Kasım yazacaktım Ekim yazmışım. Aşağı yukarı 22 gün oldu, kargoya 4 gün önce falan verdiler. Bu kadar uzun süreceğini bilsem asla almazdım, kendilerine de söyledim zaten madem stok yok neden satışa devam ettiniz ürünün fabrikadan üretilip gelmesini bekledim 3 hafta, sonra da kargo süreci hala devam ediyor gördüğün gibi tamamen rezalet bir deneyim 1 yıldızı yapıştıracağım
Hocam bunları kafana fazla takma. Ben 13unde sipariş verdim. 14ünde yola çıktı. İndirimlerden dolayi 18 gün kargo toplama yerinden çıkamadı. Türkiye'ye bugün girdi ya da girmedi. Verselerdi de bir şey değişmeyecekti yani.

Hocam bunları kafana fazla takma. Ben 13unde sipariş verdim. 14ünde yola çıktı. İndirimlerden dolayi 18 gün kargo toplama yerinden çıkamadı. Türkiye'ye bugün girdi ya da girmedi. Verselerdi de bir şey değişmeyecekti yani.
Kafama taktığım için değil hocam adamlara mesaj atıyorum kargoya ne zaman verilir diye ürün üretiliyor stok bittiği için fabrikadan yeni ürün gelmesini bekliyoruz demeleri tuhafıma gitti, ortada bir ürün yoksa neden satış yapıp insanları zaman konusunda mağdur ediyorlar.

Kafama taktığım için değil hocam adamlara mesaj atıyorum kargoya ne zaman verilir diye ürün üretiliyor stok bittiği için fabrikadan yeni ürün gelmesini bekliyoruz demeleri tuhafıma gitti, ortada bir ürün yoksa neden satış yapıp insanları zaman konusunda mağdur ediyorlar.
Hocam iade etme hakkın var hala.Bekleyemem diyorsan iade et.

Hocam iade etme hakkın var hala. Bekleyemem diyorsan iade et.

Hocam ama haklı arkadaş gerçekten böyle yapmaları hoş değil evet kasımdaydık çok iyi fırsatlar vardı stoklar tükendi hızlıca vesaire. Böyle durumlar yaşandı ama 3 haftada kargoya vermek pek de normal bir durum değil. Ayrıca hala fabrikada demeleri çok saçma. Hani stok biter özel olarak istersin okey de sipariş verdiğin ürün için fabrikada hala diye yanıt gelmesi çok saçma. Bence pek sabırla alakası yok bu işin. Mesela ben yan mağazadan satın aldım 4 günde verdiler kargoya. Tahmini olarak 19 Aralık diyor. Umarım gelir doğru zamanda.

Hocam iade etme hakkın var hala. Bekleyemem diyorsan iade et.

Siparişi iptal etmek için girdiğimde kargoya verildiğini gördüm, bu kadar beklemem boşa gitmesin diye iptal etmedim ve değinmek istediğim nokta ürünün kasım indirimleri yoğunluğu veya sevkiyat vb. beklenmeyen, doğal hayatın gerektirdiği koşullardan dolayı geç gelmesi değil, firmanın satış politikası, tükenmiş bir ürünü hala satmaya devam etmeleri ürün üretiliyor fabrikadan çıksın göndereceğiz demeleri, ekmek mi bu ve tüketiciye bu bilgiyi siparişin bilmem kaçıncı günü vermeleri bildiğin tuş tuş geçiyor adamlar.

1 Hafta da ptt ile gezer.
WhatsApp Görsel 2023-12-07 saat 14.02.35_f2bb0df6.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı