Elektronik Amazon'da Akko 3068B Plus Tokyo RGB Kablosuz Klavye 1.485,30 TL

Amazon'dan alınınca 2 yıl garantisi oluyor yurt dışı ürünü olsa bile ve dediğiniz gibi klavyenin İngilizce oluşu basit bir sticker ile çözülebilir hatta bence gerek bile yok kaç kişi cidden tuşlara bakarak yazıyor ki zaten?
30 günlük iade hakkı var, 24 ay garantinin nasıl işlediği ile ilgili bir amazon linki atabilir misin? Öğrenelim.

30 günlük iade hakkı var, 24 ay garantinin nasıl işlediği ile ilgili bir amazon linki atabilir misin? Öğrenelim.
Öğrenin hocam buyrun. Amazon destek ile bizzat yaptığım konuşma.
1683612653322.png

Öğrenin hocam buyrun. Amazon destek ile bizzat yaptığım konuşma.
Eki Görüntüle 1772205
Hangi ürün ? Uluslararası garantisi olan bir firmanın global warranty ürünü mü, satıcısı amazon olan bir ürün mü, başka bir satıcının ürünü mü? Ürün amazon dışı bir satıcıdan ise ücretsiz yurt dışına servis gönerimi nasıl oluyor vs.? Yaptığınız bir mail yazışması değil bir amazon sayfası linki rica etmiştim. Çok belirsiz bir SS.

@AdaBagcibasi yani şöyle diyelim ki Akko klavye, bu ürün Amazon tarafından satılmıyor, Amazon üzerinde Akko official tarafından satılıyor. Amazon dışı satıcıların garanti süreci nasıl işliyor sizce bununla ilgili bir link kastettim. Amazon'dan alınan bir ürünü merkezine gönderebilirsiniz. Amazon dışı bir firmaya teknik servis için ücretsiz nasıl göndereceksiniz? Bunun gibi soruların açıklıkla izah edildiği bir satış ve sonrası linki demek istedim. SS değil.

Epomaker TH80 Pro ISO

Bu güzellik hakkında ne düşünüyorsunuz.

Çok şirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi ürün ? Uluslararası garantisi olan bir firmanın global warranty ürünü mü, satıcısı amazon olan bir ürün mü, başka bir satıcının ürünü mü? Ürün amazon dışı bir satıcıdan ise ücretsiz yurt dışına servis gönerimi nasıl oluyor vs.? Yaptığınız bir mail yazışması değil bir amazon sayfası linki rica etmiştim. Çok belirsiz bir SS.
Hocam Amazon destek çalışanı değilim yaptığım konuşmayı insanlar bilgilensin diye paylaştım bu sorularınızı Amazon destek üzerinden sorabilirsiniz aldığım ürün Epomaker TH80 Pro idi. Yurtdışından gelen bir klavye, bu yüzden yurt dışından aldığınız tüm klavyelerde 2 yıl garanti süresi geçerlidir diye düşünüyorum almadan önce herkes basitçe Amazon destek ile konuşup işlerini garantiye alabilir.

Hocam Amazon destek çalışanı değilim yaptığım konuşmayı insanlar bilgilensin diye paylaştım bu sorularınızı Amazon destek üzerinden sorabilirsiniz aldığım ürün Epomaker TH80 Pro idi. Yurtdışından gelen bir klavye, bu yüzden yurt dışından aldığınız tüm klavyelerde 2 yıl garanti süresi geçerlidir diye düşünüyorum almadan önce herkes basitçe Amazon destek ile konuşup işlerini garantiye alabilir.
Sağolasın 🥰

Screenshot_1.png

Önemli bir handikap.

Bu klavyenin muadili Türkiye'de satılan hangi klavye var?
Hiçbir fikrim yok. Belki şu olabilir ama emin değilim özelliklerinden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Handikap olduğuna katılmıyorum ilk 14 gün içinde ücretsiz zaten. Hatalı, bozuk vs. gelse ilk 14 günde iade edilir. Türkiye'deki her ürün gibi 2 yıl garantisi de var ondan da kargo parası isterler derseniz kargo firmaları ile anlaşmaları oluyor para ödemiyorsunuz, ben Corsair kulaklığımı firma ile iletişime geçip Hollanda'ya bedava bir şekilde göndermiştim.

Handikap olduğuna katılmıyorum ilk 14 gün içinde ücretsiz zaten. Hatalı, bozuk vs. gelse ilk 14 günde iade edilir. Türkiye'deki her ürün gibi 2 yıl garantisi de var ondan da kargo parası isterler derseniz kargo firmaları ile anlaşmaları oluyor para ödemiyorsunuz, ben Corsair kulaklığımı firma ile iletişime geçip Hollanda'ya bedava bir şekilde göndermiştim.

Corsair muhteşem bir firma bu arada, keyfi olarak talep ettiğim 4000D kasamın ön panelini 40 dolarlık ürünü Hollanda'dan ücretsiz yolladılar.

Geri
Yukarı