Elektronik Akko 5075b Plus V2 AliExpress 11.11 indirimlerinde 1797 TL!

Benimki 15 gündür kargoda tahmini teslimat için yarın diyor. Peki attığım görselde şu an ofiste diyor kaç aşamadan daha geçmesi gerek yazarsanız sevinirim.
Screenshot_20231218_175652_Chrome.jpg

Elime ulaştı her şey çok iyi ancak sapce tuşu çok kötü ses veriyor nedense. Tiz bir ses profili var. Bir de space ve diğer stab'ler keycaps olmadığı zaman yaylıymış gibi yukarıda durmuyor değil mi?

Elime ulaştı her şey çok iyi ancak sapce tuşu çok kötü ses veriyor nedense. Tiz bir ses profili var. Bir de space ve diğer stab'ler keycaps olmadığı zaman yaylıymış gibi yukarıda durmuyor değil mi?
Hocam size zahmet olmazsa ses testi verebilir misiniz

Bugün akşama doğru yapabilirim.

Hocam bu arada benim klavyenin yurt içi gümrük işlemleri başlamış ne zamana gelir? Tahmini teslimat bugün diyor ama ben pek zannetmiyorum bugün geleceğine.

Hocam bu arada benim klavyenin yurt içi gümrük işlemleri başlamış ne zamana gelir? Tahmini teslimat bugün diyor ama ben pek zannetmiyorum bugün geleceğine.
2 güne kadar gelebilir bende hafta sonu araya girdiği için gecikti ama normal şartlarda bulunduğunuz ildeki PTT şubesine bağlı olarak değişiyor. Kargomu PTT eline ulaşıp hafta sonu geçtikten sonraki gün hemen teslim etti.

Benim de sonunda ürün elime ulaştı :)
İlk defa mekanik klavye almış biri olarak ilk izlenimlerim şöyle;

-Tuşları küçük, parmağım hafiften taşıyor tuşun üzerinde.
-Tuşlar aynı yükseklikte olmadığından alt taraflarındaki sivriliği kullanırken hissediyorsunuz.
-Harfler transparan olmadığı için gece kullanımında harfleri görebilmek için, klavyenin ışıklarını kapatmam gerekiyor :) hepsi açık olduğunda ortadaki harflerin üzerindeki kelimeleri tam okuyamıyorum.
-Bir bilek desteği şart gibi.
-Bir de ışıklar tuşların güneyinde olduğu için F11, F12 ve del tuşlarının altında nokta şeklindeli ışık kendini çok belli ediyor, ışık yayılmayıp görüntüyü bozuyor.

Tüm bunlara rağmen tuşa basım hissiyatını sesini falan beğendim malzeme kaliteside hoşuma gitti, ilk izlenim olarak memnunum.

Tuş hissiyatında şöyle bir durum var bu normal mi diye size sorayım;
Sağ taraftaki tuşun hissiyatı diğer tuşlara göre daha bir garip geldi sanki yay daha az direnç gösteriyormuş gibi bir izlenime kapıldım, alanlar sizde de öyle mi?

Ürün bana da geldi genel olarak memnunum. Özellikle yay sesi olmaması, tuşların üzerinde elimizi gezdirince şakur şukur ses yapmaması çok güzel :D.

Akko Cloud Driver üzerinden direkt gördü. Yalnız şöyle bir derdim var. Tuşları istediğimiz başka bir kuş kombinasyona atayabiliyoruz ama atıyorum CTRL+1'i istediğimiz tuşa atayamıyoruz. Sadece FN ile ek atamalar yapmaya izin veriyor.

Ek kısayol klavyesi olarak kullanmayı düşünüyodum ama bu haliyle mümkün değil gibi. Autohotkey ile de ayarlayamam çünkü o zaman diğer klavye ile de çakışıyor.

Hocam size zahmet olmazsa ses testi verebilir misiniz
Hocam dün müsait olamadım kusura bakmayın. Space tuşu sesi ve diğer tuşların sesinin olduğu video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı