Elektronik Akko'da iki kutu switch alana üçüncü kutu bedava

Linear istiyorsanız fairy:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tacticle istiyorsanız penguin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İkisindede aynı teknoloji vb. kullanıyorlar tek farkı tacticle ve linear olması.

Linear/Tactical ne demek?​

Kuvvet uygulandığında doğrusal bir şekilde ilerleyen Switch'lere "Linear Switch" denir.

Kuvvet uygulandığında bir geri bildirim hissiyatı veren Switch'lere "Tactical Switch" denir.

Amazon'da prime varsa tek kutu alacaksanız çok daha mantıklı Amazon'dan almak. Tek kutu 400-500 ₺ denk geliyor prime ile.

45 tuşlu klavye olsa..😄
Alfanumerik tuşlar için yeterli. Ben mesela alfanumerik için linear, funciton keyler için tactile kullanıyorum. Enter, caps gibi tuşlar da daha ağır tactile tuşlar.

Bu arada İstanbul anadolu yakası tek kutu almak isterim biri üçlü sipariş geçecekse. Cream yellow pro

Alfanumerik tuşlar için yeterli. Ben mesela alfanumerik için linear, funciton keyler için tactile kullanıyorum. Enter, caps gibi tuşlar da daha ağır tactile tuşlar.

Bu arada İstanbul anadolu yakası tek kutu almak isterim biri üçlü sipariş geçecekse. Cream yellow pro

Alırsam haber veririm hocam.

Ben sadece oyun oynarken rahatsız ettiği için linear switch alacağım. Klavyenin yarısı tactile yarısı linear olacak 😀.

Yol kat etme mm’si farklı olursa yazı yazarken biraz garip hissettirir haberiniz olsun.

Fiyat önemli değil hangisi en sessizi ise o olsun. Creamy Yellow Pro mu?

En sessizi bu hocam.

Ben sadece oyun oynarken rahatsız ettiği için linear switch alacağım. Klavyenin yarısı tactile yarısı linear olacak 😀.
Öyle yapmayın, çok rahatsız eder :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı