Akran zorbalığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Özellikle popüler kültür küçük çocukları böyle saçma sapan şeylere yönlendiriyor.
Genelleme yapmak istemem fakat genellikle tiktok kullanan çocuklar daha çok yapıyor bu hareketleri hocam. Tiktokta gördükleri şeyleri, gerçek hayatlarına yansıtıyorlar. Başkaları da bu çocuklardan özeniyor ve aynısını yapıyor. Böyle böyle kar topu etkisi gibi kötü alışkanlıklar yayılıyor.

13 yaş altı sosyal medya yasaklanmalı yoksa bu durum dahada kötüye gidecek(YouTube dahil)
Eskiden çok daha iyiydi. Ben youtube'a girerdim; Enes Batur, Oha Diyorum, LeHamam, EpicGamingTR falan izler, zamanımı geçirir kapatırdım. Şu an YouTube'a bir giriyorum, her yer k-pop ve antilerin kavgasıyla dolu. 10 Yaşında çocukların kavga videoları vs. Bu dönemde harbiden 13 yaş altına yasaklanmalı şu YouTube ve diğer sosyal medyalar.

13 yaş altı sosyal medya yasaklanmalı yoksa bu durum dahada kötüye gidecek(YouTube dahil)
Eskiden çok daha iyiydi. Ben youtube'a girerdim; Enes Batur, Oha Diyorum, LeHamam, EpicGamingTR falan izler, zamanımı geçirir kapatırdım. Şu an YouTube'a bir giriyorum, her yer k-pop ve antilerin kavgasıyla dolu. 10 Yaşında çocukların kavga videoları vs. Bu dönemde harbiden 13 yaş altına yasaklanmalı şu YouTube ve diğer sosyal medyalar.
Zaten yasak. 13 yaş altı bazı Google hizmetlerine giremiyor. Çoğu uygulama da öyle. Ama yaş büyüterek giriyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı