Aksaray Esnafını Döven İrlandalı Boksör

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne yumruk yedi öyle ya, ahahhahahaha. Eline sağlık demekten çekinmiyorum, adam hayata küstü resmen ahahaha, gitti kenara :D

Ayrıca biri de adama tabureyle vurdu, geri sekti yüzüne çarptı ahahhaha :D

Videoyu izlemiştim. Boksöre gerçekten çok acıdım adamlar sopalarla taburelerle saldırıyorlar. Boksör yine az vurdu vicdanlı adammış. Ama esnaf için aynı şeyi söyleyemem.
Bu arada esnaf hakkında birkaç araştırma yaptım. Kimliğinin fotoğrafını buldum. Bakınınz:
:)
11221894_10200820422670844_9077551383583857314_n.jpg

Ya onca kişi adama saldırmış bir de ellerine sopa falan alıyorlar. İnsanlık dışı. Hayata küsen adamın dokuz dişi gitmiş bu arada. Az bile. Bir kişiye saldıran topluluğu görüp geliyor ve o da vurmaya başlıyor. Tabii başlayamadan kritik patlamış suratında.

Yan sokak esnafı iyi dalga geçer artık :). Adam da Türkiye'yi yanlış tanıyacak, gittim dayak attım falan diye anlatıcak memleketinde. Adama sandalyeyle vuruyor orda bir esnaf, sandalyenin ayağı kırılıyor fakat abimizde birşey yok. Ama öylede dolap mı açılır. Dolap sallanmış tabii sular dökülür :).

Adam boksör çıkmasa bir turist daha öldürülecekti belki de... İyi dövmüş helal olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı