Aktif kullanım için 1 TB sabit disk önerisi

Arkadaşlar, depolama için kullanmayacağım. Aktif olarak hard diskin içine oyun atıp çalıştıracağım. Bunun için Seagate Barracuda ST1000DM010 3.5" 1TB 7200RPM ürününü önerir misiniz? Bu hard disk hakkında birkaç yerde arşiv için iyi ancak günlük kullanım için iyi değil dediklerini duymuştum. Doğru mudur? Günlük kullanım için bunu alayım mı? Bunun yerine şunu al dediğiniz bir ürün var mıdır? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçe 350-400TL.
Toshiba

Lütfen yazdıklarımı dikkatli okuyun o zaman.
Hocam şimdi anladım. Gülücük ve inanılmaz atılınca tekrar okudum ve anladım. Siz orada Barracuda diskler çoğunlukla sesli çalışır demişsiniz. Ben de. Sizin yazdığınız bu cümle de WD geçmemesine rağmen WD'yi savunmuşum. Gerçekten çok komik. :D Ben aşağıda WD linkini görünce. Bir de barracuda sesli çalışabiliri gördüm. Barracuda?? Sesli? Ne? Oldum. Buraya aslında aykut elmasın yatak 10'dan sonra toplanmaz videosunu atacaktım ama bulamadım.

Hocam şimdi anladım. Gülücük ve inanılmaz atılınca tekrar okudum ve anladım. Siz orada Barracuda diskler çoğunlukla sesli çalışır demişsiniz. Ben de. Sizin yazdığınız bu cümle de WD geçmemesine rağmen WD'yi savunmuşum. Gerçekten çok komik. :D ben aşağıda WD linkini görünce. Bir de Barracuda sesli çalışabiliri gördüm. Barracuda? Sesli? Ne? Oldum. Buraya aslında Aykut Elmas'ın yatak 10'dan sonra toplanmaz videosunu atacaktım ama bulamadım.

Sorun yok hocam :)

Hocam o halde WD mi Toshiba mı önerirsiniz hangisi daha iyi olur?
Yeni serilerde sorun var mı bilmiyorum ama Toshiba HDD alınmaz bence. WD öneririm.
Bendeki diski çalışma süresi yaklaşık 7 bin saat. 3. yılına girmedi bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı