Aktif root yüklü telefona Magisk yükleme

dilamus58

Centipat
Daha fazla  
Samsung Note 8 cihaz kullanıyorum Kore modeli cihaza IMEI atıldığı için rootlanmış fakat ne ile rootlandığını bilmiyorum. Root gizleme yapmak için Magisk yüklemem gerek fakat yüklediğimde Samsung yazısında kalıyor nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet yüklü yedeğimde var o konuda sıkıntı yok ünistall Magisk yapınca açılıyor cihaz ama rootu gizlemem gerek oda Magisk'le oluyor galiba başka uygulamalar denedim çalışmadı

TWRP var mı cihazda?
Ek olarak TWRP var ise hemen efs yedeği alın. Yoksa IMEI'niz uçup gider.

Evet yüklü yedeğimde var o konuda sıkıntı yok ünistall Magisk yapınca açılıyor cihaz ama rootu gizlemem gerek oda Magisk'le oluyor galiba başka uygulamalar denedim çalışmadı

O zaman önce Magisk'i silin. EFS yedeği alın IMEI'nin gitmemesi için.
Eğer telefoncuda atıldı ise IMEI genellikle SuperSU kullanıyorlar. SuperSU ile unroot yapın.

Emin değilim ama bir encrpyton yüzünden sistem açılmıyor olabilir.

Magisk attıktan sonra format data seçeneğini denediniz mi? Verilerinizi yedekleyip bir deneyin.

@364809 ilgilenir misiniz hocam sizde.

Hatta düzeltme yapayım su binary occupied hatası veryor fakat Root Checker ile kontrol ettiğimde cihaz rootlu.
Emin değilim ama bir encrpyton yüzünden sistem açılmıyor olabilir.

Magisk attıktan sonra format data seçeneğini denediniz mi? Verilerinizi yedekleyip bir deneyin.
denedim yine aynı sorunla karşılaştım.

Hatta düzeltme yapayım su binary occupied hatası veryor fakat Root Checker ile kontrol ettiğimde cihaz rootlu.

Denedim yine aynı sorunla karşılaştım.

Hocam SuperSU yüklü gözüküyor o zaman.
SuperSU uninstaller ZIP dosyası olması lazım kendi sitesinde onu TWRP'den kurup Magisk'i öyle kurmayı deneyin.

SuperSU uninstaller ZIP dosyası olması lazım kendi sitesinde onu TWRP'den kurup Magisk'i öyle kurmayı deneyin.

Deneyeceğim yapıp geri dönüş yaparım.

Hocam indirdim yükledim TWRP'den sildiğim zaman removing Magisk yazdi ben anlamadim şimdi SuperSU uninstall yükledim cihazım zaten magisklemi rootluydu eğer öyleyse uygulamasını yükleyince neden aktif olmadı eğer SuperSU ile rootladılarsa neden removing Magisk yazdı. bu arada açılınca kontrol ettim hala cihaz rootlu gözüküyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı