Aktif root yüklü telefona Magisk yükleme

Araştırmasını yapacağım deneyeceğim olursa olur olmazsada artık sıfırdan bir telefoncuya verip istekler mi belirteceğim sıkılmadan yorulmadan yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim başka forumda böyle alaka görmedim sağ olun yazan elleriniz dert görmesin eyvallah.

Çünkü başka forumlarda bizim kadar bilgili kullanıcılar yok 😁
Biz her zaman buradayız, yine bekleriz. Teşekkürler.

Tamamdır öyle yapacağım teşekkürler.

Şu an stock ROM yüklendi TWRP yükledim ardından Magisk yükledim açıldı kurlum yapıyorum rootlama oldu büyük ihtimalle IMEI için sadece efs yedeğini atmam yeterli olur mu yoksa komple sistem recovery mi yapayım.

Komple sistemi recovery edersen ROM'u da bozarsın.
Artık buradayım öyle başka yere kaçmak yok sonuçta bende bir...topatım artık :D

Aslında Google üzerinden Samsung IMEI dosyasının nereye kayıt olduğunu bulursan eğer Full recovery yaptığın dosyadan o dosyaları çekip değiştirmen yeterli olacaktır kaanatindeyim.

Komple sistemi recovery edersen ROM'u da bozarsın.

Aslında Google üzerinden Samsung IMEI dosyasının nereye kayıt olduğunu bulursan eğer Full recovery yaptığın dosyadan o dosyaları çekip değiştirmen yeterli olacaktır kaanatindeyim.

Maalesef hocam öylede olmuyor denemediğim şey kalmadı şu iki gündür sanırsam yapılan hat görme işlemi diğer ROM'lara enjekte edilmiyor galiba. En son brick olacak diye de korkuyorum artık olan sitemle devam

Yeni konular

Geri
Yukarı