Aktif root yüklü telefona Magisk yükleme

Şimdi olay biraz çorbaya döndü.

Sizin cihazınızda hangi root var?
Siz rootu kaldırmaya mı çalışıyorsunuz yoksa Magisk'i kurmaya mı?

Hocam Magisk kurmaya çalışıyorum fakat ne ile rootlandığını bilmiiyorum sorunum bu
Dediğiniz gibi root kaldırma dosyasını indirdim TWRP'den yükledim fakat root gitmedi hala köklü görünüyor cihaz.

Hocam Magisk kurmaya çalışıyorum fakat ne ile rootlandığını bilmiiyorum sorunum bu.
Dediğiniz gibi root kaldırma dosyasını indirdim TWRP'den yükledim fakat root gitmedi hala köklü görünüyor cihaz.

O zaman şöyle yapalım, ekstra olarak bir de Magisk uninstaller ZIP dosyasını flashlayın.

Bir de bunu yapmadan önce SuperSU uygulamasında hâlâ aynı hata olup olmadığına bakın.

Kurdum kurulum sırasında internette gördüklerimde removing SuperSU yazıyor bende removing Magisk yazıyor. Ve hala köklü gözüküyor.

Desenize lanetli SuperSU yapışmış cihaza.

Cihazın sürüm numarasına uygun stok ROM'u indirip içinden System, vendor ve boot dosyaları ayıklayıp kurmayı deneyin.

Bu arada costum ROM tercih eder miydiniz?

Desenize lanetli SuperSU yapışmış cihaza.

Cihazın sürüm numarasına uygun stok ROM'u indirip içinden System, vendor ve boot dosyaları ayıklayıp kurmayı deneyin.

Bu arada costum ROM tercih eder miydiniz?

Stok ROM dediğiniz gibi IMEI gitmezse olur yüklerim Custom ROM dediğiniz nedir acaba?

Cihazı hızlandırır. Uygulama desteği kazandırır. Güncel olmanızı sağlar. Android 12 ya da 11 olacaktı sizin cihazınız için.

Eğer imeim gitmeyecekse yüklerim zaten cihaz yarı İngilizce yarı Türkçe SM-N950n modeli.
Cihazı hızlandırır. Uygulama desteği kazandırır. Güncel olmanızı sağlar. Android 12 ya da 11 olacaktı sizin cihazınız için.

Önereceğiniz Custom ROM var mı cihazıma uyar mı Kore versiyonu biraz ilginç bir sürüm.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı