Oyun Alan Wake II, Quarry, Metal Helsinger birçok oyun 700 TL!

@33Mehmet33
Ben de üyelik aldım ve 1 saat içinde onaylandı, eğer SMS doğrulaması yapmadıysan yapmanız istiyor ve üyeliği iptal edip parayı yolluyor. SMS doğrulamasından sonra kartını kaydettiği için tek tıkla direkt abone olabiliyorsun.

Bence bu ayki Humble Choice oyunları alınmaya değer oyunlar değiller. Her ayın ilk Salı gününde Humble Choice oyunları yenileniyor, haftaya Salı gününü beklemenizi öneririm bu yüzden.

Onun dışında Alan Wake 2'nin fiyatı bayağı uygunmuş. Epic Games olmasa yapıştırır geçerdim.
Alan Wake için alınır hocam. Bide şöyle bir avantajı var; Kasım ayının oyunlarını da alacağız bu fiyata. :)

Bende ilk ay 11 dolar cıkıyor
Bana 6 dolar çıktığı için 6 dolar yazdım hocam. Neden farklı fiyat çıktığını bilmiyorum.

Hocam bana da 6 dolar dedi. Choice aldım 170.80 tl kesti. Fakat choice oyunlarının kodları hala verilmedi. Sen çok bekledin mi ? İlk kez choice aldım da
Bana hemen verdi 1 dakika içinde. Steam kütüphaneme ekledim bile.

Güvenilir.

Alan Wake için alınır hocam. Bide şöyle bir avantajı var; Kasım ayının oyunlarını da alacağız bu fiyata.
Benim bildiğim ve tecrübe ettiğim kadarıyla oyunlar yenilendiği zaman tekrar para verip Choice alman gerekiyor yenilenen oyunlar için.

Mesela şu an Choice alırsan Ekim bundle'ındaki oyunlara sahip oluyorsun. Haftaya Salı günü Kasım ayı oyunları geldiği zaman tekrar ödeme yapmadan veya otomatik yenilemeyi daha önce bir tarihe çekmeden yeni oyunları alamayacaksın. Yani her halükarda yeniden ödeme yapman gerekecek. Ben mi yanlış biliyorum?

Benim bildiğim ve tecrübe ettiğim kadarıyla oyunlar yenilendiği zaman tekrar para verip Choice alman gerekiyor yenilenen oyunlar için.

Mesela şu an Choice alırsan Ekim bundle'ındaki oyunlara sahip oluyorsun. Haftaya Salı günü Kasım ayı oyunları geldiği zaman tekrar ödeme yapmadan veya otomatik yenilemeyi daha önce bir tarihe çekmeden yeni oyunları alamayacaksın. Yani her halükarda yeniden ödeme yapman gerekecek. Ben mi yanlış biliyorum?
Daha önce almadığım için öyle olup olmadığını bilmiyorum ama mantık olarak bu üyelik 1 ay için geçerli. 1 ay sonra yenilenecek üyelik bittiği zaman.

Ben daha bugün aldım. Salı günü daha 10 gün bile olmamış olacak üyeliği aldıktan sonra geçen gün sayısı olarak.

Mantık olarak alabiliyor olman lazım. Eğer dediğiniz gibiyse çok saçmaymış.

Geri
Yukarı