Alberto Sego parfüm alınır mı?

Alberto segoyu bilmiyorum ama yazlik fresh ve kalıcı parfümler bakıyorsan, tygar, kirke, hacivat gibi kokulara bakabilirsin.

Hocam bende le beau var alberto segonun koku da sanki vanilya yok da sadece lavantadan oluşuyor hacı kokusu gibi ağır bir şey yani ama performans konusunda gayet iyi,başarılı olduğu kokuları biliyorsanız bence güzel bir marka.

hocam bende le beau var alberto sego nun koku da sanki vanilya yok da sadece lavantadan oluşuyor hacı kokusu gibi ağır bişey yani ama performans konusunda gayet iyi başarılı olduğu kokuları biliyorsanız bence güzel bir marka

Le beau da vanilya yok ki orjinalini bilmediğin koku hakkında yorum yapıyorsun sanki

Le beau da vanilya yok ki orijinalini bilmediğin koku hakkında yorum yapıyorsun sanki.
Muadil olarak almayı düşünüyorum hocam Tutaste den önerir misiniz kokuyu?

Le beau da vanilya yok ki orjinalini bilmediğin koku hakkında yorum yapıyorsun sanki
pardon hocam vanilya ile hindistan cevizini karıştırmışım neyse dediğim gibi hindistan cevizi değil sadece lavanta içeriyo gibi bi koku önermiyorum

Muadil olarak almayı düşünüyorum hocam tutasteden önerir misiniz kokuyu?

Tutaste parfüm koku olarak iyi olsa da performans olarak beğenmiyorum ama güvendiğim bir kaynağın önerdiği marka bu.

O zaman lavantayı da karıştırabilirsin.

Yok ya o an başka bir parfümü araştırıyordum ama ciddi diyorum sanarsın yazlık değil de kışlık bir koku çok iğrenç,ağır.

Tutaste parfüm koku olarak iyi olsa da performans olarak beğenmiyorum ama güvendiğim bir kaynağın önerdiği marka bu.

Yok ya o an başka bir parfümü araştırıyordum ama ciddi diyorum sanarsız yazlık değil de kışlık bir koku çok iğrenç ağır.
😀😀😀😀😀

Geri
Yukarı