Aldığım Arctic MX-4 sahte mi?

Entelb

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda Trendyol üzerinden dizüstü bilgisayarım için Arctic MX-4 termal macun siparişi verdim. Ürünüm geldi fakat ürünün sahte olup olmadığını anlayamadım. Ürünüm sahte mi? Sahte ise iade edebilir miyim?

Aldığım ürünün linki:

Dosya Ekleri

• IMG_20210729_171540_974.jpg
    IMG_20210729_171540_974.jpg
    127,4 KB · Görüntüleme: 129
  • IMG_20210729_171504_148.jpg
    IMG_20210729_171504_148.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 118
:D Ne demek kabul etmezler yaw. Sen trendyola mesaj at bu satıcı sahte ürün satıyor diye. Kare kodun ekran görüntüsünü falan at. Onlara sor nasıl bir yol izlemen gerektiğini. Adam orijinal diye sahte ürün satacak bir de iade almayacak mı :D Hemen şikayet et satıcıyı.

Şikayet etmesi gerekiyor zaten o ayrı. Tüketici hakem heyetinden çözer en kötü ihtimal. Ürünün açılması sıkıntı ama onu söyleyim.

Şikayet etmesi gerekiyor zaten o ayrı. Tüketici hakem heyetinden çözer en kötü ihtimal. Ürünün açılması sıkıntı ama onu söyleyim.

Hiçbir sorun değil. Satan kişi yalan söylüyor sahtecilik yapıyor. Sahte orijinal olmayan ya da kusurlu mal satılamaz. Satılması halinde hiçbir itiraz hakkı yok. Geri almak zorunda. Kaldı ki burada kusurlu mal yok. Sahtecilik/Dolandırıcılık var.

Orijinal olanların paketi farklı oluyor, normalde ARCTİC'in "2019 Edition" diye bir ürünü bulunmuyor. Poşetle gelenlerin hepsi sahte demektir bu.

Ben 2 hafta önce aynısından aldım altta resmi var.
ARCTİC ürünlerinin tek TÜRKİYE Distribütörü AKORTEK BİLİŞİM'dir. AKORTEK'in sitesinden veya TEKNOBİYOTİK'ten alırsanız orijinal olduğundan yüzde yüz emin olabilirsiniz.

Linkler:

Inkedphoto_2021-07-29_17-40-22_LI.jpg

Bu konuyu görünce ben de geçen sene N11 üzerinden aldığım termal macuna bakayım dedim ve benim ki de sahteymiş. Şimdi aldığım satıcıdan baktım ürün satışa kapanmış. Ben bunların analarına dualarımı iletiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı