Çözüldü Aldığım cihaz ikinci el mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Exupery

Centipat
Arkadaşlar merhaba bir bilgisayar iade edip yeni bir bilgisayar satın aldım fakat sonradan kafama oturdu. Adam kutuyu orada açtığında etiket yırtıktı.
Aradan 2-3 gün geçince arkadaşımın uyarısı ile fark ettim. Anlamadığım şeyse laptopu adam açtı, orada kurulum yapıldı yani giriş ismimi yazdı, teslim etti. Eve geldim, güncellemeler yaptı kameradaki etiket de sökülmemişti, kendim söktüm, cihazda herhangi bir el izi toz çizik benzeri şeyler de yoktu. Kafama takılan şey kutunun etiketi neden yırtıktı onu anlayamadım.

Arkadaşlar merhaba bir bilgisayar iade edip yeni bir bilgisayar satın aldım fakat sonradan kafama oturdu. Adam kutuyu orada açtığında etiket yırtıktı.
Aradan 2-3 gün geçince arkadaşımın uyarısı ile fark ettim. Anlamadığım şeyse laptopu adam açtı, orada kurulum yapıldı yani giriş ismimi yazdı, teslim etti. Eve geldim, güncellemeler yaptı kameradaki etiket de sökülmemişti, kendim söktüm, cihazda herhangi bir el izi toz çizik benzeri şeyler de yoktu. Kafama takılan şey kutunun etiketi neden yırtıktı onu anlayamadım.
Şu an sorun yoksa önemli değil.

Kontrol amaçlı yırtıldığını düşünüyorum.

Kontrol amaçlı yırtıldığını düşünüyorum.

Bende öyle düşündüm.

CrystalDiskInfo ile kaç saat kullanıldığına bakın.

Bakıp geri döneceğim.

Şu an sorun yoksa önemli değil.

Cevabınız için teşekkürler.

CrystalDiskInfo ile kaç saat kullanıldığına bakın.

7 Saat yazıyor hocam cihaz 3 günlük.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı