Aldiğim sistem: Core i3 3220 ve Z77-DS3H

Arkadaşların dediklerine katılıyorum. 16 gb bellek çok fuzuli. 200 tl boşa vermişsiniz. 8 gb bellek yeterde artar bile. İşlemci soğutucu da gereksiz. Yani toplamda 300 tl ye yakın daha ekran kartına verebilirdiniz.
Yani r9 270x alabilirdiniz. Olsun yine de çok kötü sayılmaz. Güle güle kullanın.

Ben sıfır piyasa fiyatına göre yorumladım, sen ucuza bunları bulmuşsan iyidir tabi. Parasını toplayıp 2. el ile kıyaslamadık ki. Ne yaparsın; sökersin ekran kartını, soğutucunu, 8gb belleğini 2. el satarsın düzgün bir akran kartı alırsın olur biter. (GTX 760 - R9 270X ) Paran var ise sadece ekran kartını sat, değiştir.

Arkadaşların dediklerine katılıyorum. 16 gb bellek çok fuzuli. 200 tl boşa vermişsiniz. 8 gb bellek yeterde artar bile. İşlemci soğutucu da gereksiz. Yani toplamda 300 tl ye yakın daha ekran kartına verebilirdiniz.
Yani r9 270x alabilirdiniz. Olsun yine de çok kötü sayılmaz. Güle güle kullanın.

Çok teşekkür ederim:) 2. el başka bulamadım toplu halde satılan.

- - - Güncellendi - - -

Ben sıfır piyasa fiyatına göre yorumladım, sen ucuza bunları bulmuşsan iyidir tabi. Parasını toplayıp 2. el ile kıyaslamadık ki. Ne yaparsın; sökersin ekran kartını, soğutucunu, 8gb belleğini 2. el satarsın düzgün bir akran kartı alırsın olur biter. (GTX 760 - R9 270X ) Paran var ise sadece ekran kartını sat, değiştir.

Evet bende o şekilde düşündüm kardeşim kasa ve ekran kartını değiştirmeyi 6850 kartı satabilirsem umarım.

Güzel hocam sıkıntı yok. Fiyatına göre çok iyi. Eğer sıfır toplasaydın ve çok para verseydin dengesiz derdim. Ama iyi almışsın pcyi. Güle güle kullan.

Ayrıca o sisteme win 7 yakışmamış. Temiz bi win 8.1 kur sen :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel hocam sıkıntı yok. Fiyatına göre çok iyi. Eğer sıfır toplasaydın ve çok para verseydin dengesiz derdim. Ama iyi almışsın pcyi. Güle güle kullan.

Ayrıca o sisteme win 7 yakışmamış. Temiz bi win 8.1 kur sen :)

Furkan kardeşim valla win 8 den nefret ediyorum kullanmayı bilmediğimden midir , yoksa ki kullanmayı öğrenmeye çaba göstermediğim için mi ne ama bana çok itici geliyor. Win 7 ile kafam rahat :)

İşlemci soğutucusunu ters mi takmışsın, bana mı öyle geldi ? Bu arada hayırlı olsun. Ekran kartı ileride yetersiz kalacaktır. Fakat bence soğutucu ve RAM'leri satmana gerek yok. İleride ekran kartını satar, üstüne para koyar daha iyisini alırsın.

Windows 8.1 de çok sorun var arkadaş direk; Windows 8 64 bit kursun.
Neye dayanarak söylüyorsun ? Ben de 8.1 kullanıyorum.

Daha iyi bir sistem kesinlikle toplanabilirdi ama bunları konuşmanın manası yok şuanda. Hayırlı olsun, güzel günlerde kullan.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı