Aldığınız en garip disiplin cezası neydi?

"Bu sinifta Turkiye derecesi yapmayan yok, merak etme hepimiz en az senin kadar akilliyiz" (Fen lisesi) dedigim icin mahkemelik oldum. Kadin cok icerlemis bu soze, baya eve kagit geldi durusmaniz var bilmem ne diye. ( Bir sey cikmadi sonucta )

Sonra okuldan farkli sebeplerden ayrildi, yerine isini duzgun yapabilen hocalar geldi.
Çok içerlenmiş belli :D

Benim saçım yok onunda olamaz falan yazar herhalde bunun başka açıklaması olamaz çok saçma zaten saç yüzünden disipline gitmek.
Şey demişti, "okul aile birliğinin aldığı kararlara ve yönetmeliğe aykırı", hangi maddelere aykırı olduğunu sorunca da "gel bana sor" demişti, keko. Neyse ki istifa etmiş bu sene, uğraşmayacağım.

Gerçek mi bu dediğin?

Ben sınıfta şu oyunu oynadığımızdan dolayı gitmiştim. Çocuğun 2 kolu kırılmıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çocuğu öldürmemişsiniz. Görev başarısız.

Ateist bir öğretmenimiz vardı. Kapalı bir arkadaşımıza hakaret etmişti bende onla sözlü dalaşa girdim. Üstüme yürüdü ve bileğimden tutup sıkmaya başladı. O anki korkuyla kendisini ittirdim ve kafasını masaya vurdu. Biraz kanadı kafası. Tabii daha sonradan sesli güvenlik kameralarından olay izlendi ve adam öğretemenlikten men edildi. Oh olsun o şerefsize. Umarım dersini almıştır.

Ateist olmasına saygı duyarım. Ama diğer insanların dinine, ırkına, görünüşüne karışamaz.

Hayır zorunda bir adam senin dinine küfretse ve sana silah doğrultsa ne diyeceksin.

Hayır zorunda bir adam senin dinine küfretse ve sana silah doğrultsa ne diyeceksin.
Silah doğrultma ne alaka? Çok Çukur izlemişsin. Saygı duymak zorunda değil kimse. Ben Müslümanım ama biri benim dinime saygı duymak zorunda değil. Ben de Hristiyanlara saygı duymak zorunda değilim. Sen Ateistlere ya da Yahudilere saygı duyuyor musun?

Degil. Senin bir dini inancin olmasina ve bunu yasama ozgurlugune saygi duyarim yalnizca.
Inandigin seyin kendisine saygi duymak zorunda degilim.

Silah dogrultmak ne alaka, sacmaliyorsun.

Silah doğrultma ne alaka? Çok çukur izlemişsin. Saygı duymak zorunda değil kimse. Ben müslümanım ama biri benim dinime saygı duymak zorunda değil. Ben de hristiyanlara saygı duymak zorunda değilim. Sen ateistlere ya da yahudilere saygı duyuyor musun?

Evet çünkü herkesin dini kendinedir? İronik tarafı hiç çukur izlemedim😀 ve biri senin dinine hakaret etse sende ona küfredeceksin kavga çıkacak.
Degil. Senin bir dini inancin olmasina ve bunu yasama ozgurlugune saygi duyarim yalnizca.
Inandigin seyin kendisine saygi duymak zorunda degilim.

Silah dogrultmak ne alaka, sacmaliyorsun.
Öyle insanlar var.

Geri
Yukarı