Aldığınıza pişman olduğunuz ürünler

"Android ağbi yha" takıntısı olanlardan iyidir. iPhone diye kendini yırtan, millete dadanan görülmüyor pek ama her fırsatta çamur atma peşinde ve Android övgüsü için yırtınanlar çok fazla.
Evet, kaliteli lens + kapalı kaynak kod işletim sistemi + güzel tasarım = kaliteli telefon, evet. Steve Jobs gibi bi' dahi gittikten sonra Apple markasının hiçbir ek özelliği kalmadı.
Not: Artık Android cihazlar da gayet şık, güzel kamera/lens sahibi.
Seviyorum bu sosyali, geçen hafta hater diye linç yiyordum şimdi fanboy oldum :)
Aynı şekilde :).

Reeder m7 go denen tablet demeye bin şahit isteyen bir cihaz. Bataryasını iki kere değiştirdim gene adam edemedim. Neyse ki kurtuldum o tabletten.

Sapphire pulse rx 570. 75 derece altına düşmezdi coil whine vardı ekran arada siyah ekrana düşüyordu garantiye gönderdim sorun yok diye geri gönderildi en sonunda arızalındı fanları dönüyor görüntü gelmiyor chipseti arızalı sanırım arızalandıktan sonra Palit GTX 1660S aldım sıfır sıkıntı efsane birşey yav.
Hocam o model RX 570'i kullananlar genelde memnun gibi. Sizin sıkıntınız RX 570 ile miydi yoksa Sapphire Pulse ile miydi?

Evet, kaliteli lens + kapalı kaynak kod işletim sistemi + güzel tasarım = kaliteli telefon, evet.
Sadece kamera demek telefon demekse ne güzel onlar için. Milletin tercihlerine saldırmaktansa, herkes kendi işine bakmalı. İki tarafta da aradığını bulamayanlar olabilir. İstediği telefonu ve işletim sistemini seçebilir. Misyoner gibi gezinmenin anlamı yok.

Galiba arasındaki farkı gözlerim ile görmediğim için bilmiyorum. Yakın zamanda da öğrenemeyeceğim.

Yani kullanmadan insan fark edemiyor aslında. İyisini gördükçe, kötü olanı algılamak çok normal. Hiç bozmayın, elinizdekinin keyfini çıkarın. Ben TN panel ile IPS'i aynı anda kullanıyordum bir dönem. TN kabak gibi sırıtıyordu. Yıllarca TN panel monitör kullandım ve o karşılaştırmaya kadar hiçbir eksikliğini de hissetmemiştim. Gerçi, TN'in yanına IPS almamın sebebi renk doğruluğu meselesiydi, mecburen IPS panel almıştım ve gerçekten farkın olduğunu canlı canlı görmüştüm o zaman.

Evet, kaliteli lens + kapalı kaynak kod işletim sistemi + güzel tasarım = kaliteli telefon, evet.
Kapalı kaynak kodundan şikayet ediyorsan al bir laptop hacker gibi dolaş. Açık kaynak koduna telefonda sahip olsan ne olur, dünyayı mı hackleyeceksin, her gün emülasyon mu kullanacaksın yoksa sadece AndroidOyunClub üzerinden oyun mu indirmek istiyorsun? Ayrıca benim gözümde şu an şık bir Android cihaz yok, tam ekranlar gayet güzel ama demo gibi orta segmentte (yeni var mı bilmiyorum).

Yeni konular

Geri
Yukarı