Aldığınıza pişman olduğunuz oyunlar

Açıkçası videolarını izledim ben de beğenmedim sonradan sıkılırım diye almadım PS4'e.
Enis Kirazoğlu, Witcher hayranı, laf getirmiyor :D.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Enis Kirazoğlu, Witcher hayranı, laf getirmiyor :D.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben daha çok Uncharted gibi oyunları seviyorum direk göreve başlıyoruz aksiyon falan on numara oluyor.

Geçenlerde aldığım bir oyunu iade edemeyince aklıma geldi bu durum. O sebeple paylaşalım istedim.

Ben geçenlerde Wolfenstein serisine başlamak istemiştim ve aldım da ilk oyunu. Ancak FPS sevemememden ötürü sanırım içine çekmedi beni oyun. Hikayesi de nedense bu 2 saatte sarmadı. Seçim sekansı çok iyiydi, karakterler fena değildi ancak hepsi o. Pek sarmadı beni. :D 2 saate yakın oynadıktan sonra tekrar açmaya bile üşendim. Steam dışı siteden aldığım için de iade edemedim. Oyun Wolfenstein: The New order. Sizin bu şekilde övüldüğü için aldığınız ve sevmediğiniz oyunlar neler?

Stardew Valley beceremedim.

Geçenlerde aldığım bir oyunu iade edemeyince aklıma geldi bu durum. O sebeple paylaşalım istedim.

Ben geçenlerde Wolfenstein serisine başlamak istemiştim ve aldım da ilk oyunu. Ancak FPS sevemememden ötürü sanırım içine çekmedi beni oyun. Hikayesi de nedense bu 2 saatte sarmadı. Seçim sekansı çok iyiydi, karakterler fena değildi ancak hepsi o. Pek sarmadı beni. :D 2 saate yakın oynadıktan sonra tekrar açmaya bile üşendim. Steam dışı siteden aldığım için de iade edemedim. Oyun Wolfenstein: The New Order. Sizin bu şekilde övüldüğü için aldığınız ve sevmediğiniz oyunlar neler?
Rocket League ve DLC'lerini aldığım için çok pişmanım. Oyun ücretsiz oldu. Ve daha önce satın alanlara tüm DLC'leri verdiler.

Geri
Yukarı