Aldığınıza pişman olduğunuz ürünler

Hocam Apple eski telefonlarını yavaşlatmıyor muydu? Ben mi yanlış hatırlıyorum?
Yanlış ve biraz da eksik hatırlıyorsunuz. Hit uğruna saçma sapan haberlerle yaktılar insanların kafasını. Pili ölü cihazların işlemci frekansını düşürme seçeneği getirildi. (İlk başka sormadan yaptı, asıl sorun buydu) İsterseniz ben tam performans istiyorum seçeneğini de seçebiliyorsunuz uzun zamandır. Çok kısa sürede o mesele çözülmüştü zaten. Bu durumda bir müdahale yok. Ama cihaz bataryadan dolayı bir anda kapanırsa da karışmam diyor. Yavaşlatıyor olsa, en uzun kullanılan cihazlar neden Apple olsun ki zaten.

Yaklaşık 5 kulaklık değiştirdim ve ucuz olsun diye çok da kaliteli olmayan ürünler aldım. Kısaca 150 TL çöpe gitti. Şimdi o paraya 1 tane kulaklık alsaydım belki de hala kullanıyor olurdum.

Bir de Xiaomi Wi-Fi Repeater Pro var elimde. 100 TL ödemiştim. Kullanmıyorum.

Bir de Zula denen yapıma küçükken 10 TL yatırıp ZA almıştım sanırsam. Bu da ürün sayılır ve evet, pişmanım.

Yanlış ve biraz da eksik hatırlıyorsunuz. Hit uğruna saçma sapan haberlerle yaktılar insanların kafasını. Pili ölü cihazların işlemci frekansını düşürdüler. İsterseniz ben tam performans istiyorum seçeneğini de seçebilirsiniz. O durumda bir müdahale yok. Ama cihaz bataryadan dolayı bir anda kapanırsa da karışmam diyor. Yavaşlatıyor olsa, en uzun kullanılan cihazlar neden Apple olsun ki zaten.
Normaldir. Çok detaylı bilmiyorum olayı. Sadece böyle bir haber okuduğumu hatırlıyorum.

Geri
Yukarı