Aldığınıza pişman olduğunuz ürünler

Kapalı kaynak kodundan şikayet ediyorsan al bir laptop hacker gibi dolaş. Açık kaynak koduna telefonda sahip olsan ne olur, dünyayı mı hackleyeceksin?
Süper kullanıcı olup her anlamda rahat, özgür bi' deneyim yaşamak varken neden sınırlar içerisinde tıkılı kalayım? Açık kaynak kodu diyince aklınıza direkt hackerlik geliyorsa ciddi sıkıntı vardır.
AndroidOyunClub üzerinden oyun mu indirmek istiyorsun?
Mobil oyun oynamıyorum, crack kullanacak kadar ezik değilim.
Ayrıca benim gözümde şu an şık bir Android cihaz yok.
Zevk meselesi.

@Windows 7
Troll ile muhattap oluyorsunuz. Bırakın gitsin. Kaynakları tükendi, kımıl zararlısı moduna geçti. :D

Süper kullanıcı olup her anlamda rahat, özgür bi' deneyim yaşamak varken neden sınırlar içerisinde tıkılı kalayım?

Zevk meselesi.

Neyin özgürlüğü, açıyorsunuz marketi indiriyorsunuz ne verirlerse. "Korsan kullanacak kadar ezik değilseniz" de her işin çözümü ortak iki platformda. Zevk meselesiyse de niye millete sünüyorsunuz? Komik olmayın. Sonsuz döngü sizin gibilerle muhattap olmak. :D

Süper kullanıcı olup her anlamda rahat, özgür bi' deneyim yaşamak varken neden sınırlar içerisinde tıkılı kalayım? Açık kaynak kodu diyince aklınıza direk hackerlik geliyorsa ciddi sıkıntı vardır.
SU ile yapabildiğin şeyler garantiyi uçuruyor. Aynı şeyin Apple tarafında da bir türevi vardı ya neydi ismi unuttum şimdi bak Valiburak mı Jailbreak mi neydi bak gelmiyor aklıma. Şimdi dersin açık kaynak kodu, sıkılırsam ROM'dan ROM'a atlarım falan. Zamanında bende öyleydim de LTE'yi açmak için 3G moduna getirip telefonu yeniden başlatıp tekrar 4G'ye alıp yeniden başlatmak zorunda kalınca dedim ki ne gerek var bu kadar özgürlüğe. Ayrıca Samsung'un da "kardeşim bak sen ROOT atmışsın, yazılımla oynamışsın ondan dolayı sağlığını kontrol edemezsin." demesi de çabası. Ben tıkılı kalmayı, resmi olarak yaklaşık 7 sene destek almayı tercih ettim sen ise özgür olmayı, 2. yıldan sonra Hintli abilerimizin koluna atmayı seçtin. Dediğin gibi zevk meselesi tartışmaya gerek yok ama aklıma başka ne gelecek düşünüyorum, sanırım hala aklıma sadece hackerlık geliyor ve ciddi sıkıntılarım var.

SU ile yapabildiğin şeyler garantiyi uçuruyor. Aynı şeyin Apple tarafında da bir türevi vardı ya neydi ismi unuttum şimdi bak Valiburak mı Jailbreak mi neydi bak gelmiyor aklıma. Şimdi dersin açık kaynak kodu, sıkılırsam ROM'dan ROM'a atlarım falan. Zamanında bende öyleydim de LTE'yi açmak için 3G moduna getirip telefonu yeniden başlatıp tekrar 4G'ye alıp yeniden başlatmak zorunda kalınca dedim ki ne gerek var bu kadar özgürlüğe.
Ee, ben ios cihazlarda süper kullanıcı olunamaz demedim. Android için kaynak çok çok daha fazla ve işlemler daha kolay.
Ayrıca Samsung'un da "kardeşim bak sen ROOT atmışsın, yazılımla oynamışsın ondan dolayı sağlığını kontrol edemezsin." demesi de çabası.
Zerre sevmem Samsung'u.
Ben tıkılı kalmayı, resmi olarak yaklaşık 7 sene destek almayı tercih ettim sen ise özgür olmayı, 2. yıldan sonra Hintli abilerimizin koluna atmayı seçtin.
İngilizler daha çekici, hiç Hintli desteğine ihtiyaç duymadım.
Dediğin gibi zevk meselesi tartışmaya gerek yok.
Yoo var ama böyle düşünüyorsanız 3 mesaj atmasaydınız keşke.
Aklıma başka ne gelecek düşünüyorum sanırım hala sadece hackerlık geliyor ve ciddi sıkıntılarım var.
Çok ciddi değil ya, fanboyluk olayını bitirseniz tamamdır.

Bitirince haber verin, göz ardı ettim; onu açayım. O zaman fikirlerinizi önemli olacak, şuan konularda önüme düşüp yer kaplamasını istemem.

@EKAloji bitme diye bir şey olmayacak ben de göz ardı ettim zaten. Android'de ne zaman patlayacaksınız merak ediyorum sadece.

Hocam Apple eski telefonlarını yavaşlatmıyor muydu? Ben mi yanlış hatırlıyorum?
Kendim 2. nesil SE kullanıyorum okulda 5S kullananlar var daha. Yavaşlatma haberini bende duymuştum ama davadan sonra toparlanmadı mı o? Cidden soruyorum, çoğu kişi hala 5. IOS güncellemesini öldürme güncellemesi diyip yapmıyor, öyle varsaysak bile 6 yıl kullanım gayet iyi.

Kendim 2. nesil SE kullanıyorum okulda 5S kullananlar var daha. Yavaşlatma haberini bende duymuştum ama davadan sonra toparlanmadı mı o? Cidden soruyorum, çoğu kişi hala 5. IOS güncellemesini öldürme güncellemesi diyip yapmıyor, öyle varsaysak bile 6 yıl kullanım gayet iyi.
Yok hocam sordum sadece. Ben de 2 sene önce İPhone 4 kullanıyordum zaten.

Geri
Yukarı