Alıp Pişman Olduğunuz Cep Telefonları

Yakın bir zamanda Vestel Venus V3 5040 kullandım, resmen kafayı yedirdi bana. Belli sürelerde anlamsız bir şekilde reset atıyordu telefon. 3 kere servise gittikten sonra bana 5000 modelini yolladılar ama yine aynıydı. Ben de gittim Huawei P9 lite 2017 aldım. Depolamada biraz sıkıntı yaşasam da yine sorunsuz ve hiç kasmayan bir telefon. Gayet memmunum.
Yok mu şöyle E250 filan diyecek birileri:D
E250 çok ta kötü değildi açıkçası. Bana sorsan o telefona Opera Mini 4 kursam, içine birkaç java oyunu kursam bana yetiyordu. Wikipedia'nın yasak olduğu dönemlerde bu canavar o siteye girebiliyordu. Kıymetinin iyi bilinmesi gereken bir cihaz bence.

Son düzenleme:
Şu ana kadar kullandığım cihazlar ve sevmediğim yanları:

1. Nokia Asha 210: Yok.
2. M$ Lumia 640 LTE: Windows Phone en iyi mobil işletim sistemiydi ama uygulama sıkıntısı vardı.
3. zamzung Galaxy S3 mini(I8200): Custom ROM yok stok ROM hayvan gibi kasıyor ama deodexed ROM kurunca adam oluyor.
4. iPhone 4: iOS sürümünün eski olup uygulama kıtlığı yaşatması(aslında kurulabiliyor ama her uygulamanın eski versiyonu API değişikliklerinden dolayı çalışmıyor) ve kasması dışında iyi.
5. Redmi Note 8: Yok ama stabil bir AOSP ROM çıkarsa harika olacak.

İşin özeti hiç pişman olduğum olmadı.

Bu S3 ilk çıktığında neydi be beni çok etkilemişti S4 çıktığında S3 mini almıştım vaktinde çok lanet bir telefondu. Keşke hiç almasaydım 650 liraya almıştım 200'e sattım çöp olduktan sonra 8-9 kere batarya değiştirmiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Samsung Galaxy Win. Yorum yapmak istemiyorum.
LG G3. Yaklaşık 4 seneye yakın kullandım. Isınması dışında pek bir sorunum olmadı. Isınmanın sonu tabii pek iyi olmadı 😀
Mi 9T. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Bahsedecek sorun bulamadım.

Geri
Yukarı