Aleyna Çakır olayı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DyaLto

Picopat
Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Benim düşüncem bu kadın zaten uygunsuz mekanda çalışıyor. Ve kendine zorla kötü şeyler yaptırıp şantaj için kameraya çektiğini biliyorum. Çete üyesi diyen de var. Tam olarak çözemedim. Kafam karıştı ben de size sormak istedim. Bu cinayet hakkında ne düşünüyorsunuz? Adam haklı mı yoksa haksız mı?

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Benim düşüncem bu kadın zaten uygunsuz mekanda çalışıyor. Ve kendine zorla kötü şeyler yaptırıp şantaj için kameraya çektiğini biliyorum. Çete üyesi diyen de var. Tam olarak çözemedim. Kafam karıştı ben de size sormak istedim. Bu cinayet hakkında ne düşünüyorsunuz? Adam haklı mı yoksa haksız mı?
Ne olursa olsun kimse bir kişinin yaşama hakkını elinden alamaz. Bu olayın haklılıkla falan alakası yok! Bırakın şöyle şeyleri.
Yok bu saatte ne işi varmışta falan. Bunlar boş işler. Burada öldürülen bir insandan bahsediyoruz.

Sosyal medya neredeyse hiç kullanmıyorum, olaydan da haberim yok. Olayla ilgili kısa bir özet geçer misiniz? Klasik kadın cinayeti mi?
Hocam klasik sayılmaz. Öldüren kişi bir çok suçtan da yargılanıyor. Ayrıca geçen uyuşturucudan dolayı içeri atıldı. Ayrıca canlı yayın açıp tehditler savuruyordu.

Hocam öldüren kullanıyormuş uyuşturucu kadın değil. Hatta işkence falan da etmiş. Üzerinde ayıptır söylemesi sperm bulunmuş.

Çirkin ve saçma olaylar dönüyor, yazılanları okudum, o adamın yapmadığı şey kalmamış, umarım ceza alır diyeceğim ama ülkemizde adalet kavramı malum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı