Aleyna Çakır olayı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya bu adamı niye cinayetten içeri almıyorlar? Büyük çete mi bunlar, hakimleri vs. tehtid mi ediyor?

Konuyu okumak istemiyorum, tek tavsiyem artık bu bozuk nesilden kurtulmak adına küçük büyük her insanın adımlar atması.

İğrenç bir şey, kelimenin tam anlamıyla (büyük ihtimalle).

Klasik değil hocam bir kadını parçalayıp yakıp öyle öldürmüş. Öncesinde tecavüz olayı da var tabii.
Ben sadece düşüncenizi merak ettim arkadaşlar ben olaya herhangi birinin yanından veya katilin safından bakmıyorum sadece kafam karıştı sizin de görüşünüzü almak istedim. Yanlış anlamayın.

Ya bu adamı niye cinayetten içeri almıyorlar? Büyük çete mi bunlar, hakimleri vs. tehdit mi ediyor?

Tutuklandı hocam.

Çirkin ve saçma olaylar dönüyor, yazılanları okudum, o adamın yapmadığı şey kalmamış, umarım ceza alır diyeceğim ama ülkemizde adalet kavramı malum.
Hocam adam hapis cezası aldı zaten ben mi yanlış biliyorum dün haberlerde vardı hatta?

Geçenlerde adını anmak istemediğim şahsiyet yakalandı. Ters kelepçe kafa önde. Bir kez Instagram hesabı ele geçirildi ve diğer kadınlara attığı mesajların hepsi ifşa oldu. İnanın yazdıklarını görmek istemezsiniz. Bir sürü kadınla yazışmış. Konuya aşırı hakim olmasam da bir şeyler biliyorum.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Benim düşüncem bu kadın zaten uygunsuz mekanda çalışıyor. Ve kendine zorla kötü şeyler yaptırıp şantaj için kameraya çektiğini biliyorum. Çete üyesi diyen de var. Tam olarak çözemedim. Kafam karıştı ben de size sormak istedim. Bu cinayet hakkında ne düşünüyorsunuz? Adam haklı mı yoksa haksız mı?

Ölen insan haklıdır ben bir akşam sırf gece kulübünden çıktım diye bıçaklanacak mıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı