Ali Ağaoğlu: "Evet çürük binalar yaptık, herkes yaptı"

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
2011'de yaptığı "İstanbul'daki çürük binalar" hakkındaki sözleri yeniden gündeme gelen Ağaoğlu şirketler grubu yönetim kurulu başkanı Ali Ağaoğlu, 1960-70-80'li yıllarda yapılan binalarda deniz kumu kullanıldığı ve kullanılan demirin de sağlam olmadığını söyledi. Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu bir  itiraf ama Türk yargısı uyumaya devam ediyor.

Lise'den mezun olduktan sonra zemin etüt firmasında çalıştım, firmayı sahte imzadan tut olmayan numuneye rapor vermek gibi farklı usulsüzlükleri yüzünden bakanlık brn numaraları ile raporları şikayet ettiğim zaman çevre ve şehircilik bakanlığındaki denetçi bana bu raporları firmaya karşı kasti yaptığımı iddia ederek soruşturmaya gerek bile duymadılar.

Kabullenmek çok basit değil mi? Umarım bu deprem sayesinde iyi kişiler yetişir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lise'den mezun olduktan sonra zemin etüt firmasında çalıştım, firmayı sahte imzadan tut olmayan numuneye rapor vermek gibi farklı usulsüzlükleri yüzünden bakanlık brn numaraları ile raporları şikayet ettiğim zaman çevre ve şehircilik bakanlığındaki denetçi bana bu raporları firmaya karşı kasti yaptığımı iddia ederek soruşturmaya gerek bile duymadılar.
Yeni Türkiye'de şikayet etme usulünü bilememişsin. Firma sahibi cumhurbaşkanına küfrediyor diye ihbar etmen lazım. O zaman hiç kasti yapıp yapmadığına bakmazlar, doğruluğunu bile araştırmadan alırlar yaka paça. :D Soruşturma varken bu konuda şikayet edersen göz önünde bulundururlar bir yerden ceza verme bahanesiyle.

İstanbul'da değil ama Malatya'da dedemin evi 1980'den kalmasına rağmen yıkılmadı bu depremlerde. Çok saçma bir açıklama olmuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bilişsel kopukluk da sıradan bir gün , cezai ehliyetin melekenin olmadığı bir dünya !

Diyarbakır da Avcı suyunda çavuşken her daim kamuflajın kargo cebinde Kavgam kitabı bulunurdu ! ( -> BKZ Onbaşı Adolf Hitler )

"İnsanların çoğunun muhakeme yeteneğinin olmaması muktedirler için ne büyük bir nimettir." Adolf Hitler !

Kavgam kitabını bizzat-i gerçek hayatla mukayese eder şekilde yaşıyordum resmen askeriye ortamında ; Biliniz ki zaten Askeriye gibi ortamlar Sosyolojik / Psikolojik / Folklorik sayısız bilimler de tetkik yapabileceğiniz alanlardır resmen deney sahası gibidir .
Bu öylesine derin bir psikozdur ki ; Maruzun zerre idrak olanağı yoktur , Maruzlarda kendilerini özgür bireyci medeni falan zannederler lakin güdülen sürüden küçükbaştan büyükbaştan farkları yoktur . Lakin algıları oldukça düşük oldukları için bunu idrak edecek ne kapasite vardır ne de yeti .

Dolayısıyla da figürü gelenek karizmatik ne diyorsa , güder ne diyorsa , itaat ve otorite figürü ne diyorsa onun için odur ve münferit emeller için en ağır şiddette eylemleri sadistçe icra etmekten zerre çekinmezler !

Sonra da bunun hamasetini yaparlar . Ne diyeyim ne yaparsın şekerle kandırılan çocuklara .

2011'de yaptığı "İstanbul'daki çürük binalar" hakkındaki sözleri yeniden gündeme gelen Ağaoğlu şirketler grubu yönetim kurulu başkanı Ali Ağaoğlu, 1960-70-80'li yıllarda yapılan binalarda deniz kumu kullanıldığı ve kullanılan demirin de sağlam olmadığını söyledi. Kaynak:

Ama öğretmenim o da yaptı.

Yeni konular

Geri
Yukarı