Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bunlar Çürük, Bunlar Sürtük'

Trolleri muhatap aldıkça yüzsüzlüklerine, papağan gibi aynı şeyleri yazmaya, hizmet ettikleri kişileri ilahlaştırmaya devam ederler.

Ek olarak bu konuyla ilgili haberler dediği gibi eksik veriliyor. Çarpıtmanın anlamı yok. Açıkça yazılması gerekirdi.
Çarpıtma falan yok.
Bitik bir adamın son hezeyanlarını yaşıyoruz. Her gün başka bir saçmalık sergiliyor. Bilinçaltının zehri artık gizlenemiyor bile.
Siyasi tarihimizde "sürtük" benzeri bir söylem yok. Bunun aması çünküsü olmaz. Bunlara sarılmak zevzekliktir.
Daha önce Özal'ın "küçük Turgut" söylemi vardı. Bu onu da geçti.
Uzun lafın kısası: Adam bitmiş. Kimseye bir hayrı yok artık. Değişim şart.
Temiz siyaset istiyoruz.

Kullandığı kelimeler yanlış ve devletin başın da duran birisine yakışmayan kelimeler ama gezi olayın da haklı aşırı gereksiz ve Kılıçdaroğlu hakkında konuştuğu her şeyde doğru, ne onu ne başka bir siyasiyi severim fakat biji biji diye gezen insanları da kimse güzelleyemez etrafın da bulunamaz.

Trolleri muhatap aldıkça yüzsüzlüklerine, papağan gibi aynı şeyleri yazmaya, hizmet ettikleri kişileri ilahlaştırmaya devam ederler.

Çarpıtma falan yok.
Bitik bir adamın son hezeyanlarını yaşıyoruz. Her gün başka bir saçmalık sergiliyor. Bilinçaltının zehri artık gizlenemiyor bile.
Siyasi tarihimizde "sürtük" benzeri bir söylem yok. Bunun aması çünküsü olmaz. Bunlara sarılmak zevzekliktir.
Temiz siyaset istiyoruz.
"Edoğan, geziciler için sürtük dedi." cümlesi ile "Erdoğan, camide içki içtiğini düşündüğü gezicilere sürtük dedi." çok farklı şeyler.
Olayı farklı aktardıktan sonra çeşitli bahanelere sığınırsak karşı tarafa koz vermiş oluruz. Eminim Ak Parti teşkilatlarında bu tür haberlerden bahsedip prim kasıyorlardır. Başlık belirli bir niyetle eksik verilmiş. Açık ve net.

Öte yandan bunlar ne yaparsa yapsın karşı tarafta çirkin ördek yavrusu olsa ona oy veririm şu saatten sonra. Bu ülkeye yaptıkları göz ardı edilebilecek cinsten değil orası ayrı konu.

"Edoğan, geziciler için sürtük dedi." cümlesi ile "Erdoğan, camide içki içtiğini düşündüğü gezicilere sürtük dedi." çok farklı şeyler.
Olayı farklı aktardıktan sonra çeşitli bahanelere sığınırsak karşı tarafa koz vermiş oluruz. Eminim ak parti teşkilatlarında bu tür haberlerden bahsedip prim kasıyorlardır. Başlık belirli bir niyetle eksik verilmiş. Açık ve net.

Öte yandan bunlar ne yaparsa yapsın karşı tarafta çirkin ördek yavrusu olsa ona oy veririm şu saatten sonra. Bu ülkeye yaptıkları göz ardı edilebilecek cinsten değil orası ayrı konu.

Erdoğan'da zaten camide içki içen haricindeki gezicilere din kardeşim diyordu. Adam genelleme yapıyor zaten. Gezici isen camide içmişsindir, teröristsindir ve fetöcüsündür. Öyleysen sürtüksündür.

Erdoğan'da zaten camide içki içen haricindeki gezicilere din kardeşim diyordu. Adam genelleme yapıyor zaten. Gezici isen camide içmişsindir, teröristsindir ve fetöcüsündür. Öyleysen sürtüksündür.
Zihniyet belli zaten. Misal geçen memurlara sakal serbest olacak diyorlardı. Adamın bunu yapma gerekçesini bildiğimden tebrik edemiyorum. Şu saatten sonra ne dediklerinin bir önemi kalmadı. Konuştukça batıyorlar.

Cumhurbaşkanı ve akp genel başkanı Recep tayyip Erdoğan, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Gezi direnişini 9'uncu yıldönümünde hedef alan Erdoğan, "bunlar çürük, bunlar sürtük" dedi.

Gezi direnişini ve Tip'li vekilleri hedef aldı.
Gezi direnişinin 9'uncu yıl dönümü üzerine konuşan Erdoğan, "gezi olaylarının arkasında hangi güçlerin olduğunu biliyoruz. Bay Kemal oradaydı, başı çeken oydu. Kendileri de terör sevici" diye belirtti.

Türkiye işçi partili (tip) milletvekillerinin 15 Temmuz şehitler köprüsü'ne “her yer taksim her yer direniş” pankartı asmaları üzerine konuşan Erdoğan, “hesabını hukuk önünde verecekler” dedi. Erdoğan ayrıca, "9 yıl önce ağaç bahanesi ile çakılan kıvılcım bir anda bir kalkışmaya dönüştü. Bu eşkiyalar bu teröristler adeta camilerin içini pisletti. Bunlar böyle bunlar sürtük. Bunlar için ulu mabet nedir ne değildir böyle bir şey yok" diye konuştu. (gercekgundem)

Kaynak ve devamı: Erdoğan'ın hedefinde Gezi direnişi var: 'Bunlar çürük, bunlar sürtük'

Hocam gündem değiştirme çabası. Çıplak mültecilerin haberlerinin önüne geçmek için bence.

@ÖzkanK o bira mevzusu camideki imama soruldu. İmam da bira görmedim dedi.

İmam direk içerlerken ben görmedim dedi. Yoksa cami talan edildi her şey ortada.

Çarpıtma falan yok.
Temiz siyaset istiyoruz.

Arkadaşım bu kadar çarpıtmaya ne gerek var konuları.

Cümlenin önü belli arkası belli. Kime söylendiği belli siz zorla üstünüze alınmak istiyorsanız alının o beni ilgilendirmez. Ama insanları yanlış bilgilendirmeyin şu forum da artık.

Şimdi ben burada çıkıp teröristtin de terör savunucusunun da diye başlayıp düm düz gitsem siz üstünüze alınıp bana nedne sövüyon mu dersin? Yoksa beni ne ilgilendirir ben terörist veya savunucusu değil ki deyip geçer misin? Cumhurbaşkanının o söylemi de tam öyle. Üstüne zorla alınmak isteyen alınmaya devam etsin. Lakin eksik bilgi vererek kasıtlı olarak cümleleri kırparak veya videosunu paylaşmadan burada algı kasmayı bırakın artık.

İmam direk içerlerken ben görmedim dedi. Yoksa cami talan edildi her şey ortada.

Arkadaşım bu kadar çarpıtmaya ne gerek var konuları.

Cümlenin önü belli arkası belli. Kime söylendiği belli siz zorla üstünüze alınmak istiyorsanız alının o beni ilgilendirmez. Ama insanları yanlış bilgilendirmeyin şu forum da artık.

Şimdi ben burada çıkıp teröristtin de terör savunucusunun da diye başlayıp dümdüz gitsem siz üstünüze alınıp bana nedne sövüyon mu dersin? Yoksa beni ne ilgilendirir ben terörist veya savunucusu değil ki deyip geçer misin? Cumhurbaşkanı'nın o söylemi de tam öyle. Üstüne zorla alınmak isteyen alınmaya devam etsin. Lakin eksik bilgi vererek kasıtlı olarak cümleleri kırparak veya videosunu paylaşmadan burada algı kasmayı bırakın artık.

Algıyı falan bırak ta kaç para alıyorsun onu söyle.

Geri
Yukarı