Millenicom zam yaptı

Kardeşim ben ondan bashetmiyorum benim sana yazdığım mesaj Türk Telekom zam yaptı diyorsun onlarda haliyle zam yaptı diyorsun ben buraya takıldım, ne alaka Türk Telekom zam falan yapmadı ISS alt yapılarına adamlar kendilerine göre zamları zaten her yılın temmuz ayında yaptıklarını belirtiyorlar sen burada kendi düşüncen ile Türk Telekom yüzünden zam yaptılar düşüncesiyle yorum atıyorsun yanlış bilgilendirme yapıyorsun diyorum.
Neden zam geldiğine dair direkt olarak TürkNet'in ağzından dinleyebilirsiniz. Zam yapılmasında etkili olan etmenler arasında Türk Telekom'un toptan paket satışlarında değişen fiyatlar olduğunu dile getiriyor. Teknik olarak herhangi bir yanlış bilgi vermiş olmuyorum. Taahhütlü paket satmadıkları için Türk Telekom niye daha ucuza sığınmamalısınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neden zam geldiğine dair direkt olarak TürkNet'in ağzından dinleyebilirsiniz. Zam yapılmasında etkili olan etmenler arasında Türk Telekom'un toptan paket satışlarında değişen fiyatlar olduğunu dile getiriyor. Teknik olarak herhangi bir yanlış bilgi vermiş olmuyorum. Taahhütlü paket satmadıkları için Türk Telekom niye daha ucuza sığınmamalısınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam kardeş siz haklısınız ben pes ettim vallahi. Genel müdürlükte çalışmama rağmen demek ki benim zamlardan haberim olmamış maalesef pardon.

Tamam kardeş siz haklısınız ben pes ettim vallahi. Genel müdürlükte çalışmama rağmen demek ki benim zamlardan haberim olmamış maalesef pardon.
Aşağıya attığım görsel her şeyi zaten açıklıyor. Eğer Türk Telekom taahhütsüz paket satsa fiyatlar kim bilir ne olacak belli değil.
Ekran Görüntüsü (111).png

Aslında fiyatlar zamlanmasına rağmen gene iyi 8 Mbps için 90 TL ödüyorum :(

Türk milletinin kanını emiyorlar İnternet çağında, İnternet'in pahalı olması, ve her seferinde zam getirmeleri manidar. Pandemi döneminde üyeleri artan, birçok şirketin iflas eşiğine geldiği dönemde, bu firmalar daha çok kazanıp, daha çok müşteri kazandığı bir zamanda, zam üstüne zam yapıyorlar. Bu ülkede düşene bir tekme atmak bizim milletin huyu olmuş. Soğan stokları yüzünden, Dürüm 6 liradan 12 liraya yükseldi, soğan fiyatları düştü, fiyatlar yine aynı, anlayan anladı zaten. Dünyanın en yavaş aynı zamanda en verimsiz İnternet'ini kullan ve çok para öde ironi...

NetSpeed'te 8 Mbps 58 TL neden geçiş yapmıyorsunuz? Hatta altyapı destekliyorsa 16 Mbps 66 TL ve geçişlerde 6 ay zam koruması var.

Hocam bizim peder ben işteyken bu İnternet'i almış. İnternet işlerinden vs pek anlamaz. Haberimde yoktu inan haberim olsa kesinlikle aldırmazdım. Ay sonunda taahhüt bitiyor inşallah değiştireceğim.

Geri
Yukarı