Ali Babacan Jahrein'in teklifini kabul etti!

Jahrein "çok sert yayın olur, her şeyi sorarım" demişti geçtiğimiz günlerde ve Ali Babacan teklifini kabul etmiş gibi görünüyor. Siyasilerin bu şekilde daha çok genç kitlelerin kullandığı platformlarda insanlarla buluşması hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence hangi parti olduğu fark etmez bunları yapmaları olumlu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sokaklara çıkıp son ses müzik açmakla seçim hazırlığı yapılmaz. Seçim hazırlığı böyle yapılır, helal olsun.
Kesinlikle katılıyorum. Sokaklarda arabayla geçmeleri hiç etkilemez ama şöyle yerlerde olmalı, çok fazla şey değiştirebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sayın babacan'ı çok dinledim, kendi alanında becerikli olduğuna da inanıyorum ama becerikli olmak tek başına yetmeyebilir. Kendileri bana güven sağlamamış olsa da her zaman dinlenmeleri gerektiğini düşünüyorum.
Kiraz çiçeği

Sokaktan geçmek yerine daha mantıklı olsa da başkalarına koyun diyen genç kesimin kendisinin de çok da farklı olmadığını Twitter vb. mecralardan görebiliyoruz. Karşı görüş olunca süper zeka olunmuyor maalesef.
Siyasilerin amacı insanları kandırıp başa geçmek. Bundan farklı bir şey yapanı gözümle göremedim ben.

Yol yapıyor diye oy vermekle yayına çıkıyor diye oy vermek arasında fark göremiyorum.

Sokaktan geçmek yerine daha mantıklı olsa da başkalarına koyun diyen genç kesimin kendisinin de çok da farklı olmadığını Twitter vb. mecralardan görebiliyoruz. Karşı görüş olunca süper zeka olunmuyor maalesef.
Siyasilerin amacı insanları kandırıp başa geçmek. Bundan farklı bir şey yapanı gözümle göremedim ben.

Yol yapıyor diye oy vermekle yayına çıkıyor diye oy vermek arasında fark göremiyorum.

En azindan onemsendigini hissediyor insan, obur tarafin kendine guveni tam sanirim nedense kendilerinden genclere yonelik en ufak bir hamle goremiyoruz.

Geri
Yukarı