NASA UFO'nun varlığını kabul etti!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne alaka hala boş yapıyorsun bunlar zaten biliniyor. Hangisi bilmiyoruz göster. Alay ettiğim yok alay eden sensin bana mantıklı bir kanıt sunamıyorsun. Uzaylı veya bunların kullandığı araçlar dışında hiçbir örnek veremezsin. Çünkü hepsinin ne olduğunu biliyoruz gözlem araçlarımız var değil mi? Ama bana anlama zorluğu çekiyorsun diyen biri hala ne dediğimi anlamıyor hadi canım git az kitap oku. Astronmi kıtabı okumuşmuş yahu he he.
Valla bence sen sabrımı deniyorsun benim. Anlama zorluğu mu çekiyorsun benimle alay mı ediyorsun? Benim de sabrım bir yere kadar. Hala diyorsun ki BuNlaRın Ne OlduĞunu BiliYoRuz. Kardeşim anlamıyor musun "GÖZLEM SIRASINDA" gözlem yaptığın şeyin ne olduğunu anlamadığın için "TANIMLANAMAYAN" cisim zaten daha sonra anlıyorsun ne olduğunu ŞAKA falan mısın sen ya? Ben diyorum ki gözlem esnasında anlamıyorsun ama daha sonra normal bir cisim olduğu anlaşıyor hala kafandaki şeye diretiyorsun. Git ne dediğimi anlamaya çalış sakın beni etiketleme anlayana kadar.

@CMDRKaays_08 ben de ciddi sanmıştım açıklamaya çalışıyorum bir de. Yine de başkaları bu mesajları okuduğu zaman onlara yardımcı olabileyim:
1- Tanımlanamayan uçan nesne (UFO) ne olduğu anlaşılamayan uçan nesnelerdir. Çoğunluğu eski dönemlerde kayıtlara geçtiği için tanımlamak mümkün değildir.
2- Tarihte UFO olayları yaşanmıştır.
1- Foo Fighters,
2- Phoenix Işıkları,
3- Siyah Üçgen Olayı bunlara örnektir.
Yani sanılanın aksine UFO tamamen dünya dışı yaşamla ilgili değildir.
@er2grul bugün bu insanlara laf anlatabilseydik bu halde olmazdık zaten. Boş ver anlatılmıyor.

Valla bence sen sabrımı deniyorsun benim. Anlama zorluğu mu çekiyorsun benimle alay mı ediyorsun? Benim de sabrım bir yere kadar. Hala diyorsun ki BuNlaRın Ne OlduĞunu BiliYoRuz. Kardeşim anlamıyor musun "GÖZLEM SIRASINDA" anlamadığın için "TANIMLANAMAYAN" cisim zaten daha sonra anlıyorsun ne olduğunu ŞAKA falan mısın sen ya? Ben diyorum ki gözlem esnasında anlamıyorsun ama daha sonra normal bir cisim olduğu anlaşıyor hala kafandaki şeye diretiyorsun. Git ne dediğimi anlamaya çalış sakın beni etiketleme anlayana kadar.
Ne dediğini anlıyorum zaten ancak gözlem sırasında anlaşılıyor ancak kimin olduğu bilinmediği için UFO deniyor. Böyle bir şey yok. UFO denmesi için her türlü sorunun karşısında bir cevabın olamaması demek. UFO diye bir şey yok BU KADAR.

@CMDRKaays_08 ben de ciddi sanmıştım açıklamaya çalışıyorum bir de. Yine de başkaları bu mesajları okuduğu zaman onlara yardımcı olabileyim:
1- Tanımlanamayan uçan nesne (UFO) ne olduğu anlaşılamayan uçan nesnelerdir. Çoğunluğu eski dönemlerde kayıtlara geçtiği için tanımlamak mümkün değildir.
2- Tarihte UFO olayları yaşanmıştır.
1- Foo Fighters,
2- Phoenix Işıkları,
3- Siyah Üçgen Olayı bunlara örnektir.
Yani sanılanın aksine UFO tamamen dünya dışı yaşamla ilgili değildir.
@er2grul bugün bu insanlara laf anlatabilseydik bu halde olmazdık zaten. Boş ver anlatılmıyor.
Anlatamazsın zaten çünkü anlattığınız şeyler saçmalıktan ibaret ne olduğu bilinen bir şey nasıl bilinemez olur? Adam bakıyor aaa bu gözlem balonu diyor sonra acaba Rusya'nın mı Çin'in mi diyor. Bu belirsiz olunca UFO diyor Yahu he he derler adama.

Ne dediğini anlıyorum zaten ancak gözlem sırasında anlaşılıyor ancak kimin olduğu bilinmediği için UFO deniyor. Böyle bir şey yok. UFO denmesi için her türlü sorunun karşısında bir cevabın olamaması demek. UFO diye bir şey yok BU KADAR.
Sen bence git bi tanım çalış. Mesele kimin olduğunu anlamamak değil NE olduğunu anlamamak. İşte sen buna kafayı sabitlemişsin o yüzden beni anlamak istemiyorsun.
gözlem sırasında anlaşılıyor
Anlaşılmıyor işte neden beni anlamak istemiyorsun?!?
ancak kimin olduğu bilinmediği için UFO deniyor.
Kimin olduğu anlaşılmadığı için DEĞİL, NE olduğu anlaşılmadığı için UFO deniyor.
Böyle bir şey yok. UFO denmesi için her türlü sorunun karşısında bir cevabın olamaması demek.
Zaten o esnada olmuyor. Bir şey gözlemliyorsun ama ne olduğu hakkında hiçbir fikrin yok sonra araştırıyorsun ki örnek veriyorum o şey bir balon helikopter ışık falan çıkıyor yani UFO olmaktan çıkıyor. Anlıyor musun burayı?
UFO diye bir şey yok BU KADAR.
UFO bir nesne değil bir SINIFLANDIRMADIR. Neden inatlaşıyorsun. Bugün senin de bir yerde yürürken ne olduğunu anlamasak çok uzakta olsan hava sisli olsa vb. vb. uçuyor gibi görünsen sanki sen de UFO olacaksın sonra insan olduğunu anlayınca UFO olmaktan çıkacaksın.

Sen bence git bi tanım çalış. Mesele kimin olduğunu anlamamak değil NE olduğunu anlamamak. İşte sen buna kafayı sabitlemişsin o yüzden beni anlamak istemiyorsun.

Anlaşılmıyor işte neden beni anlamak istemiyorsun?!?

Kimin olduğu anlaşılmadığı için DEĞİL, NE olduğu anlaşılmadığı için UFO deniyor.

Zaten o esnada olmuyor. Bir şey gözlemliyorsun ama ne olduğu hakkında hiçbir fikrin yok sonra araştırıyorsun ki örnek veriyorum o şey bir balon helikopter ışık falan çıkıyor yani UFO olmaktan çıkıyor. Anlıyor musun burayı?

UFO bir nesne değil bir SINIFLANDIRMADIR. Neden inatlaşıyorsun. Bugün senin de bir yerde yürürken ne olduğunu anlamasak çok uzakta olsan hava sisli olsa vb. vb. sen de UFO olacaksın sonra insan olduğunu anlayınca UFO olmaktan çıkacaksın.
Hala basa basa NE olduğu diyor. NE olduğu biliniyor zaten. Gözlem sırasında da biliniyor. Bilinmemesine imkan yok zaten hangi yıldayız. Kullandığımız telefonlardan bile anlaşılır ne olduğu.

Hala basa basa NE olduğu diyor. NE olduğu biliniyor zaten. Gözlem sırasında da biliniyor. Bilinmemesine imkan yok zaten hangi yıldayız. Kullandığımız telefonlar bile anlaşılır ne olduğu.
Bir delil ile 40 alimi yendim, 40 delil ile bir cahili yenemedim. Hadi sağlıcakla beni etiketleme.

@CMDRKaays_08 tamam bana Phoenix Işıkları'nın  NE olduğu anlat o zaman. Bilimde ve teknolojide kabul edilen şeye saçma diyemezsin. Bilimi reddediyorsun farkında mısın? Kendin o sahip olduğun internete yaz bakayım o zaman. UFO nedir diye? Sana kanıtlarını atıyorum. Anlatamazsın çünkü saçma. Bilime saçma diyorsun, anlamıyor musun?

Eğer bilinen bir şeyi bilinmeyen diye gösteren birinden cahil damgası yiyeceksem. Dünyanın en cahili ben olayım.
NASA ne zamandır cahilmis?

@CMDRKaays_08 tamam bana Phoenix Işıkları'nın  NE olduğu anlat o zaman. Bilimde ve teknolojide kabul edilen şeye saçma diyemezsin. Bilimi reddediyorsun farkında mısın? Kendin o sahip olduğun internete yaz bakayım o zaman. UFO nedir diye? Sana kanıtlarını atıyorum. Anlatamazsın çünkü saçma. Bilime saçma diyorsun, anlamıyor musun?

NASA ne zamandır cahilmis?
NASA'ya cahil diyen kim? Şu forumda kimse NASA'yı benim kadar sevmiyordur.

Hadi bir tane var Phoenix Işıkları, diğerleri? Hadi tamam uzaylılar arada insanlar ne tepki veriyor gözlemlemek için böyle şeyler yapıyorlar. Diğer örnekler? Gözlem sırasında dahi ne olduğu anlaşılıyor ki UFO değil. Zaten ismini de veriyoruz. Gözlemlerken şekli şemali belli aha uçak bu, balon bu falan diyoruz. Kim diyor UFO diye? Komplo teorisyenleri diyor.

Dünyada tek bir uzaylı vardır, o da Messi! Yalan bu haberler beyler inanmayın, Messi tek gerçek uzaylı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı