Alibaba güvenilir midir?

Mcdonaldswifi

Centipat
Union Trade güvenilir firma. Yalnız sadece bir laptopa vermez o fiyatı. Ayrıca Alibaba toptancılar için sayılabilir genelde. Amazon.co.uk ve Amazon.es'e bak.

şey yapınca veriyolar diye duymuştum bi şirket sahibiymiş gibi davran deneme için 1 tane alıcam beğenirsem daha fazla alıcam fln diyince veriyolar diye duymuştum
Union Trade güvenilir firma. Yalnız sadece bir laptopa vermez o fiyatı. Ayrıca Alibaba toptancılar için sayılabilir genelde. Amazon.co.uk ve Amazon.es'e bak.
Neden okadar ucuz toptan fln desem en fazla 500 dolar indirim olması lazım bu 2000 dolar civarında indirim gibi bişey

Alibabada ki 300-500 $ bandında laptop satanlar dolandırıcı. İnanmayın. Önce para yatırmanızı istiyorlar sonra göndereceğiz derler. Bizdeki Sahibinden.com'un GET olmadan satışını düşünün satıcı size diyor ki sen parayı gönder ben kargolarım. Zaten bizdeki mantığına göre GET'li hali AliExpress üzerinden satılıyor.

Özetlemen gerekirse: Kocaman bir İnanmayın.

Alibaba toptancılar içindir, aliexpress ise tüketici için. Linke tıkladığımda bir adet fiyatı olarak gözüküyor ama herhangi bir satın alma butonu görmedim bu yüzden bence fiyat ilgi çekmek amacıyla konmuş olabilir. Muhtemelen iletişime geçtiğinde yanlış listelendiğini, minimum satın alma limitinin daha yüksek olduğunu veya fiyatın daha yüksek olduğunu söyleyecekler. İstersen iletişime geç ve bir tane satın almak istediğini söyle o zaman ne kadar isteyecekler öğren ama Union Trade LLC hakkında bilgim yok Google üzerinden de bir şey bulamadım o yüzden firma hakkında bir şey diyemem.

Alibabada ki 300-500 $ bandında laptop satanlar dolandırıcı. İnanmayın. Önce para yatırmanızı istiyorlar sonra göndereceğiz derler. Bizdeki Sahibinden.com'un GET olmadan satışını düşünün satıcı size diyor ki sen parayı gönder ben kargolarım. Zaten bizdeki mantığına göre GET'li hali AliExpress üzerinden satılıyor.

Özetlemen gerekirse: Kocaman bir İnanmayın.
Bana bu şirket dolandırıcı gibi gelemedi tek bişey satmıyo bir sürü şeyi var Union Trade LLC - Electronics
Sizce dolandırıcımı ?

Bana bu şirket dolandırıcı gibi gelemedi tek bişey satmıyo bir sürü şeyi var Union Trade LLC - Electronics
Sizce dolandırıcımı ?
Hocam tüm ürünlerini kontrol edin daha önce bu satıcıdan alışveriş yapmadım ancak bunun gibi birçoğu. Örneğin : MSI GS65 Stealth Pro modeli 400 $. alibaba dışında hiçbir sitede bu bantta değil fiyatları. Mesela MSI'ın resmi satıcısı BestBuy'da aynı laptop 1600$.

Bizim ülkemizi baz alsan vergiler vs. tamam pahalı ama dünya çapındaki bir ürün 1500-2000$ civarındayken 300-400$'a satılması size mantıklı geliyor mu bilemiyorum benim mantığım almıyor.

Satıcı ile konuştuğunuzda AliExpress üzerinden satın komisyonunu dahil kargosu dahil ben karşılayayım 1000$ ödeyeyim size diyin kabul etmez. Tek söyledikleri önce parayı gönderin biz size ürünü gönderelim. Bu yazdıklarım yeterli olur sanırım hocam.

İngilizlerin bir atasözü var: "Ucuz mal alacak kadar zengin değilim." diye. Fiyatı uygun olur ama mantık çerçevesinde olur düşüncesindeyim ben.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı