Monster güvenilir mi?

Müsait bir zamanda okursunuz.

Müsait bir zamanda okursunuz.
harici klavye kullandığım için tuş silinmesi yaşayacağımı sanmıyorum alırsam
Tamam. Abra A5 v15.7 modelini özelleştirip alacağım. İlk hafta hata gördüğüm gibi iade ederim o ayrı. Uğraştırmasınlar beni.

Son düzenleme:
Asla önermiyorum. Abra a5 v13.3 model laptopu 1.5 sene önce aldım. son 1 senede 5 kez servise gitti, hayatımdan bezdim resmen. Elden servise verdim 1 haftadır daha işleme bile almamış sıra bekliyormuş. Yeni cihaz talep ettim, geldiği gibi satıp kurtulacağım. MSI veya Asus'tan şaşmayın.

Asla önermiyorum. Abra a5 v13.3 model laptopu 1.5 sene önce aldım. son 1 senede 5 kez servise gitti, hayatımdan bezdim resmen. Elden servise verdim 1 haftadır daha işleme bile almamış sıra bekliyormuş. Yeni cihaz talep ettim, geldiği gibi satıp kurtulacağım. MSI veya Asus'tan şaşmayın.

Yaşadığın sıkıntı neydi de çözemediler?

Yaşadığın sıkıntı neydi de çözemediler?
1. menteşe sorunu. Kapağı kaldırdım elimde kaldı. Garanti kapsamında onardılar.
2. İlk mevzu yine oldu bu sefer üst kapağı ve menteşeyi değiştirdiler
3. İşlemci fanından sürtme sesleri geliyordu, ısınma problemi yaşıyordu. Fan değişti
4. Ekran kartı fanı bozuldu, alet titriyordu. Fan değişti ama titreme geçmedi.
5. yollayışım. Sadece Knight oynuyorum normalde cpu 70 dereceyi geçmezdi. 4. gönderişten 1 hafta sonra 95lere çıktı. Bu sefer de değişim istedim artık.

1. menteşe sorunu. Kapağı kaldırdım elimde kaldı. Garanti kapsamında onardılar.
2. İlk mevzu yine oldu bu sefer üst kapağı ve menteşeyi değiştirdiler
3. İşlemci fanından sürtme sesleri geliyordu, ısınma problemi yaşıyordu. Fan değişti
4. Ekran kartı fanı bozuldu, alet titriyordu. Fan değişti ama titreme geçmedi.
5. yollayışım. Sadece Knight oynuyorum normalde cpu 70 dereceyi geçmezdi. 4. gönderişten 1 hafta sonra 95lere çıktı. Bu sefer de değişim istedim artık.

Büyük şanssızlık olmuş, her zaman derim elektronik biraz şans işi, şikayetvar’da MSI gibi gaming bilgisayar piyasasında nâm salmış firmaların bile ne şikayetleri mevcut, bir okusan para vermeye korkarsın. Kimisi de “5 yıldır Monster kullanıyorum canavar gibi” diyor.

Büyük şanssızlık olmuş, her zaman derim elektronik biraz şans işi, şikayetvar’da MSI gibi gaming bilgisayar piyasasında nâm salmış firmaların bile ne şikayetleri mevcut, bir okusan para vermeye korkarsın. Kimisi de “5 yıldır Monster kullanıyorum canavar gibi” diyor.
Bu şu ana kadar aldığım 6. laptop. En pahalısı da bu. Hiç bu kadar sorun yaşamadım. Dünya kadar para veriyorsun, yarı fiyatına satılan cihazlardan daha kalitesiz bir malzemeye sahip oluyorsun.

Geçen hafta sipariş ettiğim Abra A7 v12.1.1 elime 3 gün önce elime geçti. İlk izlenimim:

Kasa gerçekten şık, kalitesiz hissi vermiyor, ama plastik, ayrıca feci şekilde parmak izi bırakıyor.
Kamera kalitesi idare eder.
Oyun performansından çok memnunum.
Şu ana kadar yazılımsal veya donanımsal bir sorunla da karşılaşmadım.
Hoparlörler kötü evet.
Pil ömrü ortalama.
Soğutma olarak boşta işlemci 45°-55° arasında geziyor.
Oyun oynarken ise 75°-85° aralarında, eğer fazla zorlarsanız 90'a kadar çıkıyor. Yani cihaz ısınıyor. Fakat gerçekten turbo fanlar en iyi işi çıkartıyor. GPU ise 75° civarı oyun oynarken.
Konuya benden sonra katılıp soru soran varsa cevaplarım.
SSD muhteşem iş görüyor laptop 7-8 sn içerisinde açılıyor.
gpu 75 deil 55 düzeltemedim pardon

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı