Alienware AW2523HF alınır mı?

Almayi dusunuyorum ikinci el olarak bulabildim ancak sifir stok yok, acaba genel deneyiminizi kisaca aktarir misiniz? Eksi olarak gordugunuz bir sey vs. varsa Valorant, CS tarzi oyunlar icin kullandiginizi saniyorum. BenQ icin 18 bin TL vermek cok geliyor.
360 hz fanteziye giriyor bence. Bulabilirsen 9 10 bine alienware alınır paranda varsa ben benq zowie xl2546k öneririm baya bi araştırdım cs go ve fps oyunları için aldım bir aydır kullanıyorum gayette memnunum Cs Go Bf 2042 Bf1 tarzı oyunlarda. Dediğim benq fiyatında 360 hz bulabilirsen al ama bence gerek yok 360 hz ye

Almayi dusunuyorum ikinci el olarak bulabildim ancak sifir stok yok, acaba genel deneyiminizi kisaca aktarir misiniz? Eksi olarak gordugunuz bir şey vs. varsa Valorant, CS tarzi oyunlar icin kullandiginizi saniyorum. BenQ icin 18 bin TL vermek cok geliyor.

Ben BenQ 18k vermek istemedim şahsen. 360Hz fantezi değil 240 ile farkını hissedebilirsin anlık bir fark ve iki oyuncunun da aiminin eşit olduğu durumlarda 360Hz monitöre sahip olan avantajlı olur diye düşünüyorum. Onun dışında oyunlarda sürekli monitörün kaç Hz sorusunu alıyorum çünkü rakiplerden avantaj var. İyi ki almışım. Başka sorun varsa cevaplarım.

Ben BenQ 18k vermek istemedim şahsen. 360Hz fantezi değil 240 ile farkını hissedebilirsin anlık bir fark ve iki oyuncunun da aiminin eşit olduğu durumlarda 360Hz monitöre sahip olan avantajlı olur diye düşünüyorum. Onun dışında oyunlarda sürekli monitörün kaç Hz sorusunu alıyorum çünkü rakiplerden avantaj var. İyi ki almışım. Başka sorun varsa cevaplarım.
BenQ aldim denedim iyi ki almamişsin renkleri inanilmaz kötü oyun harici için. Ek olarak display area dediğimiz yer o çerçeve çok kalın. Iade ettim AW2523 siparisi yeni verdim. Tek sorum var arkadadan bobin sesi geliyor mu?

Bir de Dell kaç ölü pixelde degisiyor? @Yerli padawan

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı