Alienware AW2523HF alınır mı?

Uzun zamandır beklediğim monitördü hic bir yerde stokta bulamamıştım doların ani yükselişi ile bugün her yerde stok çıkmaya başladı 9000tl satılan monitöre 17.000tl 22.000tl fiyat yazan fırsatçılar çıkmış vatan bilgisayar bile depoda sakladığı ürünleri birden piyasaya sürdü yazık bu ülkede bu fırsatçılara yazık

İtopya'dan alabilirsiniz hocam.
Hocam orasi ile konuştum ölü piksel çıkarsa değişim yaoamayacaklarını söylediler vatan bilgisayardan alacağız artık en azindan ölü piksel çıkarsa değişim yada iade yapıyorlar

İtopya'dan alabilirsiniz hocam.

Hocam bende 360Hz moni ariyorumda sence Alienware alınır mı? BenQ mi aliyim yoksa arada kaldim biraz. Tum mesajlari okursaniz bir arkadas coilwhine var demis. Sizce alınır mı? CS:GO Valorant oynuyorum.

Ben Fps oyunları oynadığım için tercihim Benq Xl2546k aldım iki aydır kullanıyorum gayette memnunum. Fps tarzı oyunlar oynayacaksan kesinlikle öneririm

Dosya Ekleri

• IMG_9378.jpeg
    IMG_9378.jpeg
    102,5 KB · Görüntüleme: 124
Az önce vatan bilgisayara gittim Alienware AW2523HF modelini satın aldım mağaza da ölü piksel testi yaptılar malesef ölü piksel çıktı (1 yıl içerisinde aldığım bütün asus ve 360hz monitörlerin hepsinde ölü piksel çıkmıştı) aynı üründen başka olmadığı için ücret iadesi yapacakları söylediler doların yükselmesinden dolayı şehir dışındaki başka mağazadan getirtmelerini rica ettim inşallah gelen ürün sorunsuz olur diye dua ediyorum kısaca 360hz i aldık ama gelmesini bekliyoruz gelince test eder artısını eksisini buradan paylaşırım alacak olanlara fikir olur en azından

@vnd3 @Hamza16_ @Sawgent54 @Hakazul Alienware AW2523HF modelini aldım taktım ayarlarını yaptım sorunsuz çalıştı boboni sesi yada ölü piksel vs. çıkmadı ama oyunda iken yada youtube da uzun video izledikten sonra alt + tab yaparsam yada windows ses tuşuna bastığım anda birden sistem fena halde kasılıp dıt dıt dıt diye bir ses veriyor ve kasılıyor mouse hareket ettirmeyi bırakana kadar sürüyor mouse bırakıp bir kaç saniye daha beklersem düzeliyor bunu arada yaptığı gibi sürekli yapmıyor monitörü bağladıktan sonra olmaya başladı monitörün HZ değerlerini düşürüp tekrar denedim yine aynı sorun devam ediyor sizde de monitörü takınca böyle kasma sorunu oldu mu hiç anlam veremedim bu duruma ? durumun videosunu da ekleyeyim anlatamamış olabilirim sorunu en azından izleye bilirsiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı