Alienware AW2523HF alınır mı?

Bütçe
9000
Rahatlıkla verir. FPS'den yana sıkıntın olmaz.

AMD FreeSync ve Premium var. Güzel bir kullanım sunar. Düşük FPS alırsan açarsın. Aşırı yüksek FPS'de alırsan açarsın. Dengelemek önemlidir. FPS akıcılığı etkiliyor çünkü.
Tamamdır hocam çok teşekkürler bilgiler için.Sogutucu ve monitör henüz elime geçmedi onlarda elime gelince sistemin verimliliği ve performansıyla ilgili tekrar bu konuya yazı yazacağım merakı olan arkadaşlar için. Monitörü almış olan arkadaşlardan hala tecrübelerini bekliyorum bu arada yazarsalar çok sevinirim.

alınır, aynı yerden aynı monitörü 9.600 e aldım bi kaç hafta önce, ucuzlamış bile, bir sorun yaşamadım memnunum

Hocam PG259QNR ile arasında fark var mı peki
dediğin monitör sanırım 1 ms, alienware 0,5 ms. çok fark eder mi ? sanırım anlayamazsın o farkı ama yine de tercihim alienware olurdu daha uygun daha iyi geliyor bana

ben 2k monitörden geçtim oyuzden bana soluk gelmesi normal 😂 ancak öyle rahatsız edici değil. dediğim gibi benim göz biraz alısması lazım 2k sonuçta başka bi olay, ben memnunum renk konusunda da fps oynuyorum zaten bana tepkime hz fps lazım 😂

Geri
Yukarı