Aliexpress 1600TL sistem toplama

Şu anki kur ile yurtdışından ürün almak çok mantıklı olmaz, gelecek gümrük vergisi neredeyse yarı fiyatına denk gelebilir. Onun yerine Türkiye'den parça belirleyin ve anlaşma sağlayın, 1600-1900 TL arasına güzel araştırma ile R5 1600-2600, RX 460 gibi sistem toplayabilirsiniz.

Kardeşim kusura bakma bende bu butçeyle ilk defa bir PC toplamaya çalıştım ama başaramadım seni de heveslendirdim bu fiyaata ikinci el toplayabilirsin kusura bakma özür diliyorum.
RX570 var 900 TL şu anki sistemime güncellemek için alsam ne olur acaba.

Aynen bu para ile yapacağın en mantıklı şey

Kardeşim kusura bakma bende bu butçeyle ilk defa bir PC toplamaya çalıştım ama başaramadım seni de heveslendirdim bu fiyaata ikinci el toplayabilirsin kusura bakma özür diliyorum.

Aynen bu para ile yapacağın en mantıklı şey.

Hiiç sorun yok :)

Aynen bu para ile yapacağın en mantıklı şey.

Bir de şey sorucamşu an 4 GB DDR3 rram ve GeForce 210 ekran kartım var CS:GO'da kasma sorunu yasıyorum sizce neden kasıyor çünkü 2 GB RAM ile oynayanlar bile var.

Hiiç sorun yok :)

Bir de şey sorucamşu an 4 GB DDR3 rram ve GeForce 210 ekran kartım var CS:GO'da kasma sorunu yasıyorum sizce neden kasıyor çünkü 2 GB RAM ile oynayanlar bile var.

Kasması muhtemel zaten ve RX 570 takmayı düşünüyorum dediniz ama işlemciniz nedir darboğaz yapma ihtimali var.

Geri
Yukarı