AliExpress 20 dolar kupon nasıl kullanılır?

Applaus

Hectopat
Daha fazla  
AliExpress'den 20 dolar kupon kullanarak anne pro 2 klavye almak istiyorum ancak herhangi bir sıkıntı çıkmasından korkuyorum.
Bildiğim kadarıyla vpn ile kullanabiliyormuşuz, bu kupon nasıl kullanılıyor?
20 dolar kuponlu hesap alarak yaptığınız alışverişlerde sıkıntı yaşadınız mı?
Bir de kupon olarak sadece bunu bulabildim, daha ucuzu var mı? Buy 🚀 (only SPAIN) $20/20.01(01.05) Aliexpress SPAIN!! and download
Yukarıdaki plati.ru da Sadece İspanya yazısı ne anlama geliyor?
Kodu kullanırken nelere dikkat etmem gerekli?
@brightosayisamuel

Ürünü İspanya'da bir adrese siparişi verip uçakla gidip alıp geleceksin ya da İspanya'da bir tanıdığın alıp sana yollayacak. VPN ile olacak iş değil, adres önemli.
Şimdi bakınca gördüm öyleymiş.AliExpress'den 700TL'lik klavye almak ne kadar sağlıklı?Herhangi bir sıkıntı çıkar mı?

@Applaus düşük kalite bir ürün olduğunu düşünmüyorum, uzun süre kullananlara sormak en iyisi olur. Üretim hatası gelirse iade edebilirsin orada bir sıkıntı çıkmaz ama uzun süreli kullanım kısmı önemli. Kendi klavyemi (Ornata Chroma) 5 yıla yakındır kullanıyorum yalnızca num-lock ışığı yanmıyor artık. Orta kalite ürünler ciddi arıza vermeden 5 yılı rahat devirmeli diyorum.

AliExpress'den 20 dolar kupon kullanarak anne pro 2 klavye almak istiyorum ancak herhangi bir sıkıntı çıkmasından korkuyorum.
Bildiğim kadarıyla vpn ile kullanabiliyormuşuz, bu kupon nasıl kullanılıyor?
20 dolar kuponlu hesap alarak yaptığınız alışverişlerde sıkıntı yaşadınız mı?
Bir de kupon olarak sadece bunu bulabildim, daha ucuzu var mı? Buy 🚀 (only SPAIN) $20/20.01(01.05) Aliexpress SPAIN!! and download
Yukarıdaki plati.ru da Sadece İspanya yazısı ne anlama geliyor?
Kodu kullanırken nelere dikkat etmem gerekli?
@brightosayisamuel
Türkiye için artık 20 dolar kuponu yok, en yüksek 5 dolar kuponu var.

Geri
Yukarı