Aliexpress Takipsiz Ekran Kartı Satın Alma

Ekrem345

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bende Aliexpress'ten ekran kartı almıştım. Huapu adlı satıcıdan alırsan senin için daha iyi olur %96 olumlu geri bilidirimi var. Sipariş geçtikten sonra takip kodu gelecek zaten sana ordan takip edersin, tabii çinden gelen kargo uçağı türkiyeye ulaştıktan sonra. 2-3 haftaya gelir.

Bunu alabilirsin: Tahmini Teslimat Zamanı

Takipsiz kargo önermem ancak takipli kargo olursa avantajlıdır. Yaklaşık 3-4 ay önce ben Asus Radeon HD7750 diye bir ekran kartı bulmuştum, gümrük vergileri olmadan başarıyla kapıma kadar geldi. Şu anda kullanmaktayım ve çok memnunum. Şunu söyleyeyim, 2. el ekran kartı alacaksan adı bilindik bir marka bul ve alacağın modeli yeni nesil ekran kartlarıyla karşılaştır derim. Uzun idare edecek bir ekran kartı modeli seç ki fuzuli olmasın. Son sözüm ise alacağın ekran kartı modelinin puanlama kriterine göre bak ve bulabileceğin en başarılı mağazayı seç. Selamlarımı iletirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı