AliExpress'te "İlk sipariş İndirim Kuponu" kullanınca "Yeni K. Bonusu" 2. üründe kullanılabilir mi?

bonjour

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşım için AliExpress'de yeni bir hesap açtık. Şu an hem kupon var hem de alacağımız üründe dahil "Yeni Kullanıcı Bonusu" var. Biz şimdi 2 ürün alacağız, biri kupon biri indirim için uygun durumda ve çok ciddi indirimler. Kuponda sadece ilk ürün için geçerli diyor yani biz ilk kuponu kullanmak zorundayız o kesin ama Yeni kullanıcı indirimi için bir şey yazmıyor, 2. sipariş de kullanabiliyorsak kupon ile bir ürün alıp 2. ürünü indirimli almak istiyoruz. Özet olarak sorun şu: Yeni kullanıcı bonusu kupon gibi sadece ilk sipariş için mi geçerli? Yoksa süresi bitene kadar 1 defa kullanana kadar mı geçerli?

İlk sipariş İndirim Kuponu ile alacağımız üründe 78.56 TL indirimli oluyor.
Yeni kullanıcı bonusu ile alacağımız ürün 102.36 TL'den 2.36 TL'ye düşüyor.

78 TL'lik kupon için 100 TL'lik indirimi kaybetmek istemiyorum. İkisi de olursa zaten tadından yenmez zira 2 ürüne 200+ TL yerine 25 TL ödemiş olacağız.

Not: İkisini aynı anda alamıyoruz zira neredeyse her üründe "Yeni kullanıcı bonusu" olduğu için "Yeni kullanıcı indirimi ile sadece 1 tane ürün alabilirsiniz" diye uyarıyor, birini sepetten çıkarmak zorunda kalıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım için AliExpress'de yeni bir hesap açtık. Şu an hem kupon var hem de alacağımız üründe dahil "yeni kullanıcı bonusu" var. Biz şimdi 2 ürün alacağız, biri kupon biri indirim için uygun durumda ve çok ciddi indirimler. Kuponda sadece ilk ürün için geçerli diyor yani biz ilk kuponu kullanmak zorundayız o kesin ama yeni kullanıcı indirimi için bir şey yazmıyor, 2. sipariş de kullanabiliyorsak kupon ile bir ürün alıp 2. ürünü indirimli almak istiyoruz. Özet olarak sorun şu: Yeni kullanıcı bonusu kupon gibi sadece ilk sipariş için mi geçerli? Yoksa süresi bitene kadar 1 defa kullanana kadar mı geçerli?

İlk sipariş indirim kuponu ile alacağımız üründe 78.56 TL indirimli oluyor.
Yeni kullanıcı bonusu ile alacağımız ürün 102.36 TL'den 2.36 TL'ye düşüyor.

78 TL'lik kupon için 100 TL'lik indirimi kaybetmek istemiyorum. İkisi de olursa zaten tadından yenmez zira 2 ürüne 200+ TL yerine 25 TL ödemiş olacağız.

Not: İkisini aynı anda alamıyoruz zira neredeyse her üründe "yeni kullanıcı bonusu" olduğu için "yeni kullanıcı indirimi ile sadece 1 tane ürün alabilirsiniz" diye uyarıyor, birini sepetten çıkarmak zorunda kalıyorum.

Hocam öncelikle belirtmek isterim 102.36TL'lik ürün 2.36TL'ye düşse bile 102.36TL üzerinden vergi çıkartır yaklaşık 40-60TL arası bir şey çıkıyor tam hatırlamıyorum. Sepette veya kapıda sürprizle karşılaşmanızı istemediğim için bilgilendiriyorum (zamanında başıma geliyordu sizinde gelmesini istemem). Eğer siz biliyorsanız başkaları faydalanır. Kupon hakkında bir bilgiye sahip değilim.

Hocam öncelikle belirtmek isterim 102.36TL'lik ürün 2.36TL'ye düşse bile 102.36TL üzerinden vergi çıkartır yaklaşık 40-60TL arası bir şey çıkıyor tam hatırlamıyorum. Sepette veya kapıda sürprizle karşılaşmanızı istemediğim için bilgilendiriyorum (zamanında başıma geliyordu sizinde gelmesini istemem). Eğer siz biliyorsanız başkaları faydalanır. Kupon hakkında bir bilgiye sahip değilim.
Evet hocam onun farkındayım, yine de çok uyguna gelmiş oluyor. Kargo ücreti yok alacağım ürünce, vergi de 30₺ çıkıyor. Ürünün Türkiye fiyatı 130-180₺ arasındaydı zaten. İlk mağazada sordum 180₺ istendi şok olmuştum.

İNDİRİMSİZ:
msedge_U7a3JVaehO.jpg

İNDİRİMLİ:
msedge_VqjpG31XH2.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı