Aliexpress'ten bisiklet kaskı alınır mı?

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Bisiklet kullanıyorum 4 yıldır sağlam marka bisikletim var ancak kaskım berbat zamanında 3 sene önce 100TL gibi rakama almıştım. AliExpress'ten fullface kask alsam kargolu vs yazıyor 327TL kargo parasımı yoksa kargo+ürün mü? Ek olarak gümrük vergisi ne kadar öderim 300TL'ye bir şey alsam ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bisiklet kullanıyorum 4 yıldır sağlam marka bisikletim var ancak kaskım berbat zamanında 3 sene önce 100TL gibi rakama almıştım. AliExpress'ten fullface kask alsam kargolu vs yazıyor 327TL kargo parasımı yoksa kargo+ürün mü? Ek olarak gümrük vergisi ne kadar öderim 300TL'ye bir şey alsam?

Alınır güvenilir sitedir kullandığım telefonu oradan aldım.

Bisiklet kullanıyorum 4 yıldır sağlam marka bisikletim var ancak kaskım berbat zamanında 3 sene önce 100TL gibi rakama almıştım. AliExpress'ten fullface kask alsam kargolu vs yazıyor 327TL kargo parasımı yoksa kargo+ürün mü? Ek olarak gümrük vergisi ne kadar öderim 300TL'ye bir şey alsam ?
Dağda sürmüyorsan ful face seni aşırı bunaltır ama.

Dağda sürmüyorsan ful face seni aşırı bunaltır ama.
sürüyorum hocam aydos taşdelen ormanı vs
Alınır güvenilir sitedir kullandığım telefonu oradan aldım.
120.72TRY 86% OFF|Motosiklet kapalı yol kir bisiklet çocuk Motocross yarışı kask yokuş aşağı dağ Unisex uygun çocuk için DOT tam yüz| | - AliExpress şu güvenilirmi 120TL buldum kargo bedava ürünü alınca içinden hıyar çıkmasın :D hakkında yorum yapılmamış ? ondan korkuyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı