Aliexpress'ten İşlemci Almak

Siparişlerim kısmından contact seller derseniz aldığınız ürünle birlikte mesajınızı gönderebilirsiniz. PTT kargo için de şöyle oluyor, ürün ülkemize girdikten sonra kargonuzu takip ettiğiniz CAİNİAO sitesinde PTT Kargo sorgulama kodu yazıyor (Attığım görselde görebilirsiniz en altta.). Kargonuzu artık o koddan takip ediyorsunuz. Gümrükte kontrol edildikten sonra vergi bilgisi de aynı sayfada görülüyor. Bunun için birkaç gün beklemeniz gerekebilir, ben düzenli olarak kontrol ediyordum sabah ve akşam.
1589042092551.png

Siparişlerim kısmından contact seller derseniz aldığınız ürünle birlikte mesajınızı gönderebilirsiniz. PTT kargo için de şöyle oluyor, ürün ülkemize girdikten sonra kargonuzu takip ettiğiniz CAİNİAO sitesinde PTT Kargo sorgulama kodu yazıyor (Attığım görselde görebilirsiniz en altta.). Kargonuzu artık o koddan takip ediyorsunuz. Gümrükte kontrol edildikten sonra vergi bilgisi de aynı sayfada görülüyor. Bunun için birkaç gün beklemeniz gerekebilir, ben düzenli olarak kontrol ediyordum sabah ve akşam.
1589042092551.png
1589042239439.png

Siparişlerim kısmından contact seller derseniz aldığınız ürünle birlikte mesajınızı gönderebilirsiniz. PTT kargo için de şöyle oluyor, ürün ülkemize girdikten sonra kargonuzu takip ettiğiniz cainiao sitesinde PTT kargo sorgulama kodu yazıyor (attığım görselde görebilirsiniz en altta.). Kargonuzu artık o koddan takip ediyorsunuz. Gümrükte kontrol edildikten sonra vergi bilgisi de aynı sayfada görülüyor. Bunun için birkaç gün beklemeniz gerekebilir, ben düzenli olarak kontrol ediyordum sabah ve akşam.
Eki Görüntüle 558045

Eki Görüntüle 558047

Peki teşekkürler sizce buradan Phenom X4 955 almak mı yoksa Aliexpress'ten FX6300 almak mı ekran kartım GT420 amacım CS:GO'yu, Valorant'ı rahat bir sekilde oynamak.

Peki teşekkürler sizce buradan Phenom X4 955 almak mı yoksa Aliexpress'ten FX6300 almak mı ekran kartım GT420 amacım CS:GO'yu, Valorant'ı rahat bir sekilde oynamak.
İkisi hakkında da pek bilgim yok fakat Valorant çok garip bir oyun, RX 580 + R5 1600 12Nm ile oynuyorum 150 FPS civarı oynuyorum fakat bazen 150FPS iken bile kasabiliyor bazen onu anlamadım gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı