Aliexpress'ten Ryzen işlemci almak

Daha fazla  
Alttaki linkte verilen Ryzen işlemciler alınır mı?

TRY 550.97 | AMD Ryzen 5 1600 R5 1600 3.2 GHz Altı Çekirdekli CPU Processoe YD1600BBM6IAE Soket AM4

Tr'de en ucuz 850 TL'ye bulabildim. Aliexpresst'e 550 TL'ye bulunca çok cazip geldi. 2. el olanları da var 460 TL'ye bu işlemciler alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam gümrük vergisi filan derken 100 TL ucuza alacağım diye bence öyle bir riske girmeyin. İşlemcide herhangi bir sıkıntı çıkarsa da geri göndermeniz hayli zor olacaktır.

Vergiyi bir hesaplayın önce 1 dolarlık üründen 7,5 lira vergi alıyor bu devlet :) bir sürü 1 dolara bileklik sipariş etmiştim çatır çatır vergi ödüyorum şu an.

Dosya Ekleri

• ads.jpg
    ads.jpg
    97,6 KB · Görüntüleme: 88
Vergiyi bir hesaplayın önce 1 dolarlık üründen 7,5 lira vergi alıyor bu devlet :) bir sürü 1 dolara bileklik sipariş etmiştim çatır çatır vergi ödüyorum şu an.
Hocam satıcıdan rica edince ürünün fiyatını değil, bizim istediğimiz fiyatı yazabiliyorlar.

Daha önce 500 tl lik ssd almıştım kutunun üzerine 10 dolar yazdı 2.5 tl vergi geldi +5.5 tl de sunum ücreti 8 tl ödedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı