Alınan telefonu iade etme şansım var mı?

Arkadaşlar dün itibari ile iadeyi yapmış bulunmaktayım. Kargo yolda şu an bugün varır. Sonuçtan haberdar olmak isteyen birkaç arkadaş vardı. Bilgilendirme amaçlı haber etmek istedim. Gelişmeleri de aktaracağımdan emin olabilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar. İade işlemlerimi aktaracağımı söylemiştim. Cihazı yolladıktan 2 gün sonra işleme alındı ve o gün içinde iade talebim kabul edildi. Hepsiburada tekrardan yanıltmadı ve tekrardan firmaya güvenim arttı. Şu an sadece bankanın parayı bana iade etmesini bekliyorum. O da 2 iş günü içerisinde gerçekleşiyormuş. Tahminimce bugün iade gerçekleşir. Açtığım konuya verdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür eder, esenlikler dilerim.
Ben sana başından beri kimseyle muhatap olmamayı ve yalnızca iade kodu alıp göndermen gerektiğini söylüyorum :D Sen inatla hiçbir bilgi düzeyine sahip olmayan müşteri temsilcileri ile - hiçbir yetkisi olmayan insanlarla konuşup bilgi almaya çalıştın :) SIM kartı olayının da tamamen bahaneden ibaret olduğunu çok net şekilde açıkladım, ifade ettim zaten.

İadeyi almış olman sevindirici, bundan sonra güvenilir sitelerden alışveriş yaptığında kimseyle muhatap olma :D

İçinden telefon çıkacağı ne malum müşteri temsilcisi kafayı yemiş galiba. Kimse müneccim değil kutuyu açmadan cihazın çalışıp çalışmadığını, hatası olup olmadığını bilemez. Belki eksik aksesuar var belki içinde cihaz yok kutuyu açmadan nasıl bileceksiniz. Kutuyu açsanız dahi iade hakkınız var. Eğer sıkıntı çıkarırlar ise bunları söyleyin. Olmadı Tüketici hakem heyetine gidersiniz.

Kutu içinden tabii ki telefon çıkacak Hepsiburada gibi bir firmanın Hıyar göndermesini beklemiyorsun herhalde? Ayrıca cihazın bir sıkıntısı olduğu taktirde değişim yapmakta sıkıntı çıkarmıyorlar.

Buradan Hepsiburada'nın hıyar gönderdiğini nasıl çıkardın acaba? Ben genel için konuştum. Yani kutuyu açmazsa içinden ne çıkacağını nereden bilecek kullanıcı? Ayrıca Hepsiburada.com'da yüzlerce satıcı var. Bazıları da sahtekarlık peşinde bilip bilmeden konuşmayın. Tüm ürünleri Hepsiburada satmıyor!
Kutu içinden tabii ki telefon çıkacak Hepsiburada gibi bir firmanın Hıyar göndermesini beklemiyorsun herhalde? Ayrıca cihazın bir sıkıntısı olduğu taktirde değişim yapmakta sıkıntı çıkarmıyorlar.

Buradan Hepsiburada'nın hıyar gönderdiğini nasıl çıkardın acaba? Ben genel için konuştum. Yani kutuyu açmazsa içinden ne çıkacağını nereden bilecek kullanıcı? Ayrıca Hepsiburada.com'da yüzlerce satıcı var. Bazıları da sahtekarlık peşinde bilip bilmeden konuşmayın. Tüm ürünleri Hepsiburada satmıyor!

Ama arkadaş satıcısı hepsiburada olan üründen almış. Ya dostum allah aşkına ne demek kutudan ne çıkacağını nerden biliecek? Kutudan telefon çıkacak şarj aleti çıkacak kulaklık çıkacak ayrıca asıl sen boş konuşma istersen kaç yıldır Hepsiburada’dan alışveriş yapıyorum. Ayrıca SATICISI Hepsiburada olandan. İyi akşamlar.

Anlamakta zorlanıyorsunuz galiba? Kutudan hıyar çıkma tabirini deyim olarak kullandım. Genel bir ifade olarak. Hepsiburada'yı kastetmedim. Yani kullanıcı internetten aldığı ürünü kutusunu açarak kontrol edebilir. Ve iade edebilir. Belki kutu içeriği kargo da zarar gördü veya değiştirildi? Ha siz kutuyu açmadan içini görüyorsanız o sizin yeteneğiniz(!) İsterse satıcısı Hepsiburada olsun kutusunu kontrol etmeden alan ürünü kargoda zarar gören, değiştirilen müşteriler var. Kimse mükemmel değil! Hepsiburada'dan habersiz gelişebilir yani durum.
Sırf fanboyluk yapmak ya da muhalefet olmak için yorum yazmayın!
Size de iyi akşamlar.

Fanboy mu? [emoji23][emoji23][emoji23] ortada hiçbir şey yokken sadece konuşuyorken nasıl kavga ortamı oluşturuyorsun? Akşam akşam güldürdün beni

Arkadaşlar dün itibari ile iadeyi yapmış bulunmaktayım. Kargo yolda şu an bugün varır. Sonuçtan haberdar olmak isteyen birkaç arkadaş vardı. Bilgilendirme amaçlı haber etmek istedim. Gelişmeleri de aktaracağımdan emin olabilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar. İade işlemlerimi aktaracağımı söylemiştim. Cihazı yolladıktan 2 gün sonra işleme alındı ve o gün içinde iade talebim kabul edildi. Hepsiburada tekrardan yanıltmadı ve tekrardan firmaya güvenim arttı. Şu an sadece bankanın parayı bana iade etmesini bekliyorum. O da 2 iş günü içerisinde gerçekleşiyormuş. Tahminimce bugün iade gerçekleşir. Açtığım konuya verdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür eder, esenlikler dilerim.

Merhaba, ben de Hepsiburada'dan aldım ama satıcısı başkaydı. İade için başvurdum, telefonu aldığım gibi kutuladım ama birkaç saatlik SIM takıldı. Sizin aldığınız satıcı Hepsiburada mıydı?

Yeni konular

Geri
Yukarı