[Alındı] 30000 TL Intel i7 5960X 2-SLI GTX 1080 ASUS PG348Q Sistem

Halen daha konuşuyor musun sen? İnsan bir özür diler önce. Sen bildiğin adama ''yalancı'' dedin.

Ayrıca saygısız itham? Daha bir hayırlı olsun bile dememişsin adama...

Ayrıca @Hakan Dmr hayırlı olsun, Allah nazardan saklasın. :D

Eki Görüntüle 181044

Benim canımı sıkma densiz. Ne konuşup ne konuşmayacağımı senden öğrenecek değilim. Forumdaki ilk mesajı sıfır km araba parasına sistem toplama olan bir yeni üyenin normal olarak hayali sistem topladığı düşünülür, bende böyle düşündüm ve bu tarz konulardan rahatsız olduğum için o postu attım. Haddin olmayan konularda konuşma. Bir cevap verilecek, bir özür istenecekse onu konu sahibi kendi söyler. Burdaki şakşakçılar değil.
Hakan Dmr hayırlı olsun güle güle kullanırsın umarım, konunu kirletmiş bulundum kusura bakma.

Benim canımı sıkma densiz. Ne konuşup ne konuşmayacağımı senden öğrenecek değilim. Forumdaki ilk mesajı sıfır km araba parasına sistem toplama olan bir yeni üyenin normal olarak hayali sistem topladığı düşünülür, bende böyle düşündüm ve bu tarz konulardan rahatsız olduğum için o postu attım. Haddin olmayan konularda konuşma. Bir cevap verilecek, bir özür istenecekse onu konu sahibi kendi söyler. Burdaki şakşakçılar değil.
Hakan Dmr hayırlı olsun güle güle kullanırsın umarım, konunu kirletmiş bulundum kusura bakma.

Hadi daha git artık. Bari bir sözünü tutta gelme şu foruma.

Ekran görüntüsünü kaydettim bekliyorum :)

Düzenleme: Umarım bir daha buralarda gözükmezsin.
Arkadaşlar uzun süredir gözlemliyorum; ama lütfen şöyle yazılar yazmayın. Kendisi önyargılı davranmış neyse siz de üstesine gidip konuyu uzatıyorsunuz. Lütfen bu konu burada son bulsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı