[Alındı] AMD Ryzen 1500X Sistem

Merhaba sisteminizde SSD yok sanırım bende bu sisteme benzer bir sistem kurdum ve %100 disk sorunu yaşıyorum. Bu sorun sistem açıldıktan sonra 15 dakika kadar sürüyor sonra kendiliğinden düzeliyor. Merak ettiğim acaba siz böyle bir sorun yaşadınız mı?

Evet bende SSD almadım bilgisayar açıldıktan sonra maximum 30 saniye oluyor sonra düşüyor ama o 30 saniye içerisinde hiç kasma yaşamadım.

Evet bende SSD almadım bilgisayar açıldıktan sonra maximum 30 saniye oluyor sonra düşüyor ama o 30 saniye içerisinde hiç kasma yaşamadım.
Cevabınız için teşekkür ederim. Peki kullandığınız Windows sürümü nedir acaba, ISO dosyasını nereden indirip kurdunuz, Windows Update'den güncellemelerin hepsini aldınız mı, sistemi kurduğunuzda belli ayarlar yaptınız mı örneğin bazı servislerin kapatılması veya bazı uygulamaları kapatmak gibi sorularımı yanıtlarsanız gerçekten çok mutlu olurum zira bende bu sorunu yaşıyorum ve çözümünü bulabilmiş değilim.

Windows Pro Demo en son sürümü. Sinerji'den aldiğimda yüklü geldi. Hiçbir değişiklik yapmadım.

RAM'lerim Hyperx Savage Black 3000 Mhz. Ancak sorun RAM'lerde değil Ryzen işlemcide. 2400 üstünü göremedim malesef.
İşlemci değilde sorun anakartta olabilir mi acaba. Bende ryzen 5 1400 ve Kingston hyperx fury black 2666 Mhz var. 2933 MHz de kullanabiliyorum ramleri. Anakart msi.

İşlemci değilde sorun anakartta olabilir mi acaba. Bende ryzen 5 1400 ve Kingston hyperx fury black 2666 Mhz var. 2933 MHz de kullanabiliyorum ramleri. Anakart msi.
Oda olabilir son anakart güncellemesiyle 2666'da kullanabiliyorum şuan.

Tüm oyunları ultra oynatabilecek güzel bir sistem hayırlı olsun.

Hocam bende 1500x işlemcili bir sistem topladım. Boşta ve yükte sıcaklığı kaç oluyor? Benimki boşta 50 civarı stress testinde 87'yi gördü biraz fazla geldi bu bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…