[Alındı] ASUS Z170 Pro Gaming Intel i7 6700 AOC G2260 Sistem

Şükür banım bitmiş, arkadaşlar cihazı geçici corsair 2400 mhz cl 14 ram ile topladım amazondan corsair dominatör 3000 veya 3200 mhz lik 16 gb ram siparişi vereceğim ama black friday indirimini bekleyip yanına birde 950 pro 256gb de ekliyebilirim o yüzden şuan beklemedeyim.

İlk testler süper oldu, windowsu UEFİ olarak kurdum hız çok iyi bitsin resimleri paylaşacağım.

Arkadaşlar sisteme birazda daha ekleme yaptım, bugün vatan indiriminden msi rx 470 aldım, rami 16 gb yaptım g502 g710+ g240 pad derken tek eksik 960 serisi ssd kaldı onuda ocak sonu yurtdışından aldıracağım. Vatanın indirimlerine göz atın ekran kartında 200₺ indirim vardı.

Edit : bu arada sıvı soğutmaya bakıyorum corsair h60 alacak gibiyim ama aslında oyunda cpu 55 dereceyi geçtiğini görmedim stok fanda kasa içi soğutma çok iyi belki ondan ama kasada yer varken değerlendirmek gerekir diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı